Fryzury i Pazury

Modelowanie fryzur i stylizacja paznokci

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Strumykowa 35 U5, 03-138 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fryzury i Pazury

Informacje

Opis działalności firmy Fryzury i Pazury w Warszawa
Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie. Fryzury i Pazury to miejsce, w którym można skorzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych.
Produkty i usługi
We Fryzurach i Pazurach od lat zapewniamy miłą atmosferę, usługi na wysokim poziomie i stosowanie najlepszych jakościowo kosmetyków. W przypadku usług fryzjerskich polecamy strzyżenie pań, panów i dzieci. Ponadto wykonujemy modelowanie włosów i koloryzację klasyczną oraz z efektami. Przykładem są refleksy, czyli rozjaśnianie pasemek włosów, co przynosi efekt promieni słonecznych we włosach! Polecamy odwiedzenie naszego salonu przed ślubami, urodzinami, studniówkami i uroczystymi balami.

Zajmujemy się również w salonie usługami kosmetycznymi. Wykonujemy regulację brwi oraz hennę rzęs i brwi. Ponadto pielęgnujemy i zdobimy paznokcie stóp i dłoni. Polecamy pedicure oraz manicure hybrydowy. Możemy też wykonać żelowe przedłużanie paznokci. Wiemy, jakie paznokcie są modne w tym sezonie!

Dodatkowych informacji o salonie fryzjerskim i kosmetycznym udzielamy telefonicznie. Prosimy też o umawianie terminów wizyt przez telefon. Zachęcamy również do odwiedzenia profilu Fryzury i Pazury, który prowadzimy na Facebooku.
Zasięg działania
Firma Fryzury i Pazury z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, Warszawa

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń