Neuromed Rehabilitacja Niemowląt i Dzieci Mgr Paulina Gudra

Rehabilitacja
ul. Strumykowa 6G lok. 4, 03-138 Warszawa Białołęka, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
(22) 425 60 05
Adres korespondencyjny
ul. Strumykowa 6G lok. 4, 03-138 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

Rehabilitacja to branża, w której Neuromed Rehabilitacja Niemowląt i Dzieci Mgr Paulina Gudra prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Warszawa w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Neuromed Rehabilitacja Niemowląt i Dzieci Mgr Paulina Gudra poprzez email: paulinakrym@wp.pl lub telefon: (22) 425 60 05 .
Siedziba firmy Neuromed Rehabilitacja Niemowląt i Dzieci Mgr Paulina Gudra znajduje się pod adresem 03-138 Warszawa ul. Strumykowa 6G lok. 4,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Neuromed Rehabilitacja Niemowląt i Dzieci Mgr Paulina Gudra oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
H
Hanna
2019-12-03 20:08:57
Niesamowicie empatyczna osoba! Polecam każdemu rodzicowi, którego maluszek boryka się z problemami wymagającymi rehabilitacji. Pani Paulina ma ogromną wiedzę, do tego na pierwszym miejscu stawia swojego pacjenta a nie zysk.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.