Lena Bud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Trwała i estetyczna stolarka aluminiowa

Konstrukcje aluminiowe
ul. Szlachecka (d.Wesoła) 2/20, 05-077 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Lena Bud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Szlachecka (d.Wesoła) 2/20, 05-077 Warszawa Białołęka, mazowieckie
NIP
9522148551
Strona www
Telefon
Lena Bud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Informacje

Opis działalności firmy Lena Bud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawa
Firmę Lena Bud znajdziecie w Warszawie. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w dostawie i montażu stolarki aluminiowej. Zapoznajcie się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Estetyczne zabudowy balkonów znajdziecie w ofercie warszawskiej firmy Lena Bud. Dostarczamy je w systemie ramowym i bezramowym. Nasze zabudowy skutecznie chronią przed hałasem, ptakami, kurzem, wiatrem oraz opadami śniegu i deszczu. Do ich realizacji wykorzystujemy anodowane lub lakierowane profile aluminiowe. Umożliwiamy wybór zabudowy oknami stałymi, poliwęglanem komorowym lub boazerią PVC.

Wykonujemy, dostarczamy i montujemy zadaszenia balkonów i tarasów z anodowanych profili aluminiowych. Nasze konstrukcji aluminiowe wyróżniają się nowoczesnym, stylowym wyglądem oraz wysoką trwałością.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór drzwi wejściowych, antywłamaniowych, metalowych czy przeciwpożarowych takich producentów, jak Delta, PTZ i Gerda.

Klientom szukającym skrzydeł i drzwi wewnętrznych, polecamy produkty marek: Porta, Pol-Skone, Vivento, DRE, Vertim i Voster.

Umożliwiamy Wam także zakup okien PVC i drewnianych od firm Dobroplast i Stollar. W ofercie mamy także rolety rzymskie i materiałowe, moskitiery, plisy i żaluzje. Ponadto dostarczamy listwy przypodłogowe.

Skontaktujcie się z nami i zamówcie stolarkę do domu jednorodzinnego lub mieszkania w bloku!

Zasięg działania
Firma Lena Bud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń