Mg Domy Sp. z o.o.

Solidne wykonawstwo konstrukcji dachowych

Dachy i usługi dekarskie
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
500 200 660
Adres korespondencyjny
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma MG Domy działa na rynku już od jakiegoś czasu. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej, co pozwala nam na dotarcie do jak najszerszego grona Klientów. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Warszawie.
Produkty i usługi
Naszym głównym zajęciem jest produkcja konstrukcji dachowych. Działamy w branży budowlanej już od ponad dwudziestu lat, co przekłada się na spore doświadczenie i dostosowanie oferty do szerokiej rzeszy Klientów. Dbamy o ich zadowolenie i gwarantujemy terminową realizację zleceń na terenie całej Polski.

Oferta firmy MG Domy to między innymi:
- wiązary dachowe,
- konstrukcje szkieletowe do domów drewnianych,
- obsługa inwestycji,
- prefabrykowane elementy dachu,
- montaż wiązarów,
- więźby dachowe.

Wiązary to doskonały system prefabrykowanej więźby dachowej. Gotowe elementy przygotowuje się w zakładzie produkcyjnym, a następnie przywozi i składa na placu budowy. Jest to rozwiązanie, które znacznie usprawnia i przyspiesza pracę. Technologia tworzenia wiązarów rozwinęła się około pięćdziesiąt lat temu, na terenie Ameryki Północnej i krajów skandynawskich. teraz staje się coraz bardziej popularna w innych krajach Europy. Szacuje się, że w ciągu najbliższych trzech lat 30% dachów będzie wykonane w ten sposób.

Nasza kadra pracownicza sprawnie przygotuje i zmontuje zamówiony dach. Zajmuje to zazwyczaj od dwóch do trzech dni. Dzięki naszej optymalizacji produkcji wiązarów, zużywamy do tego celu około 20-30% mniej zasobów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminową realizację zleceń oraz darmowy transport na terenie całego kraju.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą MG Domy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń