Dexion Polska sp. z o.o.

Rozwiązania magazynowe i produkcyjne

Wyposażenie magazynów
ul. Wenecka 12, 03-244 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dexion Polska sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Dexion Polska to oddział norweskiej firmy Gonvarri Material Handling. Warszawskie przedsiębiorstwo ma ponad ćwierć wieku doświadczenia w dostarczaniu polskim klientom systemów składowania oraz korzysta z rozwiązań, które zaczęto wdrażać już w latach 40. ubiegłego wieku.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i sprzedaje im systemy sprawdzone, funkcjonalne oraz wytrzymałe. Regały projektowane przez firmę powstają z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak stal ocynkowana, co zapewnia wytrzymałość na obciążenia i zapobiega korozji. Jest to szczególnie ważne w przypadku konstrukcji narażonych na kontakt z wodę, np. w mroźniach i chłodniach. Firma oferuje również konstrukcje do centrów logistycznych, sklepów internetowych, hurtowni farmaceutycznych, a także składów budowlanych, zakładów wulkanizacyjnych i magazynów części zamiennych.

Regały są bardzo funkcjonalne, dlatego można je łatwo dostosować do oczekiwań klientów. Są wśród nich rozwiązania klasyczne, takie jak regały półkowe, a także wielopiętrowe systemy składowania. Klienci mogą kupić tradycyjne, obsługiwane ręcznie regały lub zautomatyzowane systemy. Oferta obejmuje również:

- regały paletowe
- regały przesuwne
- regały wjezdne
- regały przepływowe
- podesty magazynowe

Dostępne są też specjalne rozwiązania do składowania kartonów, drobnych przedmiotów i długich oraz ciężkich elementów. Pojemniki, stelaże i inne artykuły można zakupić wraz z regałami.

Poza projektowaniem i sprzedażą systemów magazynowania firma Dexion Polska zajmuje się ich montażem i przeglądami stanu technicznego. Służy również naprawą regałów w razie odnalezienia uszkodzeń konstrukcji. Dodatkowo pracownicy przedsiębiorstwa prowadzą szkolenia dla przyszłych użytkowników systemów i przekazują wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej informacji dotyczących Dexion Polska znajdą Państwo na stronie internetowej lub pod numerem telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe