Dexion Polska sp. z o.o.

Wyposażenie magazynów
ul. Wenecka 12, 03-244 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 295 08 00
Adres korespondencyjny
ul. Wenecka 12, 03-244 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Dexion Polska to oddział norweskiej firmy Gonvarri Material Handling. Warszawskie przedsiębiorstwo ma ponad ćwierć wieku doświadczenia w dostarczaniu polskim klientom systemów składowania oraz korzysta z rozwiązań, które zaczęto wdrażać już w latach 40. ubiegłego wieku.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i sprzedaje im systemy sprawdzone, funkcjonalne oraz wytrzymałe. Regały projektowane przez firmę powstają z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak stal ocynkowana, co zapewnia wytrzymałość na obciążenia i zapobiega korozji. Jest to szczególnie ważne w przypadku konstrukcji narażonych na kontakt z wodę, np. w mroźniach i chłodniach. Firma oferuje również konstrukcje do centrów logistycznych, sklepów internetowych, hurtowni farmaceutycznych, a także składów budowlanych, zakładów wulkanizacyjnych i magazynów części zamiennych.

Regały są bardzo funkcjonalne, dlatego można je łatwo dostosować do oczekiwań klientów. Są wśród nich rozwiązania klasyczne, takie jak regały półkowe, a także wielopiętrowe systemy składowania. Klienci mogą kupić tradycyjne, obsługiwane ręcznie regały lub zautomatyzowane systemy. Oferta obejmuje również:

* regały paletowe
* regały przesuwne
* regały wjezdne
* regały przepływowe
* podesty magazynowe

Dostępne są też specjalne rozwiązania do składowania kartonów, drobnych przedmiotów i długich oraz ciężkich elementów. Pojemniki, stelaże i inne artykuły można zakupić wraz z regałami.

Poza projektowaniem i sprzedażą systemów magazynowania firma Dexion Polska zajmuje się ich montażem i przeglądami stanu technicznego. Służy również naprawą regałów w razie odnalezienia uszkodzeń konstrukcji. Dodatkowo pracownicy przedsiębiorstwa prowadzą szkolenia dla przyszłych użytkowników systemów i przekazują wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej informacji dotyczących Dexion Polska znajdą Państwo na stronie internetowej lub pod numerem telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe