KLIMAMIKA Agnieszka Mika

Systemy klimatyzacyjne dla Ciebie.

ul. Zdziarska 57A, 03-289 Warszawa Białołęka, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
694 605 613
Agnieszka Mika
694605613
klimamika@klimamika.pl
224688517
Adres korespondencyjny
ul. Zdziarska 57A, 03-289 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

O nas
Firma Klimamika oferuje usługi z zakresu: klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, rekuperacja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branż. Ciągle się rozwijamy tak aby sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom naszych klientów.

Klimatyzacja: klimatyzator, klimatyzatory, montaż klimatyzacji, serwis klimatyzacji, naprawa klimatyzacji, serwis klimatyzacji, naprawa klimatyzacji, klimatyzacja do domu, klimatyzacja do mieszkania, klimatyzacja do biura, klimatyzacja split, klimatyzacja VRV, wentylacja, rekuperacja.

Klimatyzatory Fujitsu, Mitsubishi, LG, Samsung, Gree, Kaisai, MDV


Klimamika jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą w branży klimatyzacyjnej. Największym atutem firmy sąusługi świadczone na najwyższym poziomie, mamy dużo sukcesów i jeszcze większe aspiracje. Przekonali się o tym Ci, którzy nam zaufali. Różnorodność Klientów to również różnorodność zleconych zadań. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nami Klienci. Ciągle się rozwijamy, żeby zapewnić Państwu minimum kosztów i maksimum zadowolenia z naszych usług.

Dlaczego warto mieć klimatyzacje?
Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne zapewniają nie tylko schładzanie czy podgrzewanie powietrza, ale również dzięki specjalnym filtrom oczyszczają je z nieprzyjemnych zapachów, kurzu domowego, roztoczy, zarodników pleśni, dymu papierosowego. Przez co nasze otoczenie staje się bardziej przyjazne, szczególnie dla ludzi cierpiących na Alergię. Aby klimatyzacja spełniała swoja rolę należy dbać o jej odpowiednie utrzymanie poprzez regularne czyszczenie i odgrzybianie.

Filtr jonowy
Filtr usuwa nieprzyjemne zapachy dzięki utlenianiu i redukcji jonów generowanych na powierzchni drobnych elementów ceramicznych. (Filtr można używać przez 3 lata pod warunkiem czyszczenia woda po zabrudzeniu w celu jego regeneracji. Po umyciu filtr uzyskuje taka samą zdolność filtracji jak nowy.)
Opis działalności
Klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja. Klimamika oferuje profesjonalne usługi klimatyzacyjne. Dobór, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzatorów takich producentów: Fujitsu, Mitsubishi, LG, Samsung, Gree, MDV, Kaisai.
Produkty i usługi
W ofercie posiadamy pełen zakres obsługi z branży klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji. Wykonujemy projekty, montaże, serwis i naprawy. Atutem firmy ą usługi świadczone na wysokim poziomie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i pracujemy na profesjonalnym sprzęcie. Materiały jakich używamy posiadają niezbędne atesty. Spełniają najwyższe normy jakości.


awaria klimatyzacji, czyszczenie klimatyzacji, czyszczenie klimatyzacji, dobór klimatyzacji, dobór klimatyzacji, klimatyzacja do apteki, klimatyzacja do apteki, klimatyzacja do biur, klimatyzacja do biur, klimatyzacja do domu, klimatyzacja do domu, klimatyzacja do mieszkania, klimatyzacja do sklepu, klimatyzacja do sklepu, klimatyzacja jujitsu, klimatyzacja jujitsu, klimatyzacja lg, klimatyzacja lg, klimatyzacja, klimatyzacja, montaż klimatyzacji, montaż klimatyzacji, serwis klimatyzacji, serwis klimatyzacji, tania klimatyzacja, klimatyzator, wentylacja.

Marki i specjalizacje
Oferujemy klimatyzatory uznanych producentów takich jak:
Fujitsu, Mitsubishi, LG, Samsung, Gree, MDV, Kaisai.
Oferujemy pełną obsługę, dobór, montaż, serwis, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.
Certyfikaty
Certyfikat Mitsubishi ElectricCertyfikat Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.Certyfikat LGReferencje MUZA SAReferencje Organic Farma ZdrowiaReferencje Human Ark
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Darek
Montaż klimatyzacji w nowym biurze firmy. Wszystko na czas. Firma terminowa, bez fuszerki
D
Damian
Szeroki wybór producentów w bardzo przystępnych cenach.
M
W
Marek Wodzyński
Jestem zadowolony z rozwiązania, które znaleźli dla mnie pracownicy tej firmy. Zamontowany system działa bez zarzutu. Usługa została zrealizowana w terminie i w fachowy sposób.