KLIMAMIKA Agnieszka Mika

Systemy klimatyzacyjne dla Ciebie.

ul. Zdziarska 57A, 03-289 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
694 605 613
Mariusz Mika
694605613
m_mika@klimamika.pl
Wojciech Sutkowski
694301307
w_sutkowski@klimamika.pl
Adres korespondencyjny
ul. Zdziarska 57A, 03-289 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

O nas
KlimaMika działa na rynku od 2009 r. Oferujemy Państwu usługi z zakresy klimatyzacji wentylacji i rekuperacji. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie, szkolenia techniczne, certyfikaty uprawniające do montażu serwisu i napraw klimatyzacji i wentylacji. Kładziemy duży nacisk na estetykę i wysoka jakość naszych prac. Świadczymy pełny zakres usług począwszy od projektu i doboru urządzeń po montaż, serwis, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

W ofercie posiadamy urządzenia takich wiodących producentów jak Fujitsu, Mitsubishi, LG, Samsung, Gree i innych. Oferowane przez nas klimatyzatory posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające urządzenia do sprzedaż na rynku Polskim.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję przekonać Państwa o jakości naszych usług.
Opis działalności
KLIMAMIKA jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą w branży klimatyzacyjnej. Największym atutem firmy są usługi świadczone na najwyższym poziomie, mamy dużo sukcesów i jeszcze większe aspiracje. Przekonali się o tym Ci, którzy nam zaufali. Różnorodność Klientów to również różnorodność zleconych zadań. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nami Klienci. Ciągle się rozwijamy, żeby zapewnić Państwu minimum kosztów i maksimum zadowolenia z naszych usług.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu wentylacji i rekuperacji. Świadczymy pełne zakres usług począwszy od projektu po montaż, uruchomienie, przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
Realizacje wykonujemy według własnych projektów lub powierzonych.
Marki i specjalizacje
Harman, JUWENT, RDJ Klima, SMAY, Systemair, VENTS, komfovent, Lindab, mercor, rosenberg.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń