Aries Motor Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Hondy

Sprzedaż i serwis samochodów nowych marki HONDA.

ul. Arkuszowa 11, 01-934 Warszawa Bielany, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 19:00
wtorek 08:00 - 19:00
środa 08:00 - 19:00
czwartek 08:00 - 19:00
piątek 08:00 - 19:00
sobota 09:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 839 69 50
Adres korespondencyjny
ul. Arkuszowa 11, 01-934 Warszawa Bielany, mazowieckie

Informacje

O nas
Nasz personel przeszkolony i nadzorowany przez japońskich specjalistów od lat cieszy się wysokim uznaniem naszych klientów. Wysokie kwalifikacje w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszej załogi zaowocowały wieloma wyróżnieniami m.in I miejsce w rankingu Najwyższy Współczynnik Satysfakcji Klienta, I miejsce w kategorii Mechanik Roku czy IV miejsce w Ogólnoeuropejskim konkursie organizowanym przez Honda EUROPE.

Serdecznie zapraszamy do nowego, dużo większego, najnowocześniejszego w Warszawie, naszego serwisu Hondy.

Przeglądy:

Zasady

Regularne wykonywanie przeglądów okresowych jest niezbędne dla zapewnienia wymaganej niezawodności i trwałości samochodu Honda. Przeglądy wykonywane w odpowiednich terminach zmniejszają ilość napraw i obniżają ich koszt.

Samochód winien mieć wykonany przegląd okresowy niezwłocznie po osiągnięciu przebiegu lub okresu określonego w tabeli przeglądów, albo wg informacji pojawiającej się w samochodzie na wyświetlaczu wielofunkcyjnym. W żadnym przypadku okres pomiędzy przeglądami nie może być dłuższy niż 12 miesięcy.

Jeśli właściciel posiada książkę gwarancyjną, zawsze należy ją przedstawić przy okazji wizyty w Autoryzowanej Stacji Obsługi Honda. ASO Honda wykonuje czynności przeglądowe zgodnie z tabelą i potwierdza wykonany przegląd w książce gwarancyjnej.

Wszelkie wymagane przeglądy w czasie trwania gwarancji muszą być wykonywane zgodnie z warunkami gwarancji. Przeglądy lub naprawy wykonane poza ASO Honda mogą unieważnić gwarancję i niekorzystnie wpłynąć na wartość samochodu przy jego sprzedaży.

Zalecane marki oleju silnikowego to Honda Genuine Oil, Castrol, Shell.
Opis działalności
Firma Aries Motor Ltd. jest polsko-japońską spółką. Istniejemy na rynku od 1991 roku i jesteśmy obecnie jedną z najbardziej znanych firm dealerskich w Warszawie i regionie. W latach 1991-1993 przed powstaniem firmy Honda Poland (której jesteśmy udziałowcem) byliśmy głównym importerem samochodów Honda na polski rynek. Serwis, nadzorowany przez specjalistów z Japonii od lat cieszy się wysokim uznaniem naszych klientów.
Produkty i usługi
Assistance:

Chcielibyśmy, aby w każdej sytuacji byli Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru samochodu Honda. Dlatego każdy samochód Honda zakupiony w naszej sieci autoryzowanych salonów sprzedaży objęty jest specjalnym, bezpłatnym programem Honda Assistance zapewniającym komfort i poczucie bezpieczeństwa także w razie nieoczekiwanych zdarzeń losowych, które mogą zdarzyć się każdemu, kto podróżuje samochodem. Zawiera on świadczenia pomocy drogowej oraz inne przydatne usługi, z którychmożna skorzystać w razie ewentualnej awarii lub unieruchomienia pojazdu z innej przyczyny.

Części i akcesoria:

Oryginalne części zamienne Honda wytwarzane są według najwyższych światowych standardów jakościowych i zapewniają najlepsze parametry eksploatacji oraz najdłuższy okres użytkowania.

Wszystkie oryginalne części zamienne Honda zaprojektowane są specjalnie dla konkretnych modeli, dla których są przeznaczone. Części dostępne są w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Honda. Pracownik ASO Honda dobierze części specjalnie dla Ciebie, według numeru nadwozia twojego samochodu.

Oryginalne części zamienne Honda zapewniają najwyższe bezpieczeństwo eksploatacji dla Ciebie, twoich pasażerów jak i innych uczestników ruchu drogowego. Będziesz całkowicie zadowolony z ich zakupu oraz będziesz mógł czerpać pełną radość z jazdy samochodem Honda.

Stworzyliśmy niezwykle sprawny system dostawy części. Jeśli część nie jest dostępna od ręki, większość części dostępna jest w terminie 1 - 2 dni, zależnie od momentu zamówienia i dostępności. Każda ASO Honda ma dostęp do systemu on-line i może podać na bieżąco informację o dostępności części i terminie dostawy.

Szukasz atrakcyjnej cenowo oferty? Nie szukaj zamienników! Sprawdź najpierw naszą ofertę. Staramy się, aby zapewnić produkt najwyższej jakości za rozsądną cenę.

Jeśli zależy Ci na jak najlepszym stanie technicznym samochodu i całkowitym zadowoleniu z jego eksploatacji, zawsze używaj oryginalnych części zamiennych Honda.
Marki i specjalizacje
Stałe podnoszenie jakości oferowanych samochodów i ciągłe usprawnianie obsługi naszych klientów to główne cele, którymi się kierujemy. Dla zwiększenia Twojego komfortu stworzyliśmy specjalny program finansowania - Honda Finance.

Certyfikaty
Rekomendacje:Naszymi klientami między innymi są: Benckiser S.A., Kredyt Bank S.A., Roche Polska, SAP Polska, Barclay Polska, PZU, Whirpool, Glaxo, Pepsico, Warta, BRE, Texaco, Polservice, VF Polska, Novartis, Amplico, Coca-Cola, ING, IBM, Ciech, CAIB, Comercial Union, Elektrim.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
legionowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń