Aries Motor Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Hondy

Sprzedaż i serwis samochodów nowych marki HONDA.

ul. Arkuszowa 11, 01-934 Warszawa Bielany, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 19:00
wtorek 08:00 - 19:00
środa 08:00 - 19:00
czwartek 08:00 - 19:00
piątek 08:00 - 19:00
sobota 09:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
(11 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(22) 839 69 50
Adres korespondencyjny
ul. Arkuszowa 11, 01-934 Warszawa Bielany, mazowieckie

Informacje

O nas
Nasz personel przeszkolony i nadzorowany przez japońskich specjalistów od lat cieszy się wysokim uznaniem naszych klientów. Wysokie kwalifikacje w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszej załogi zaowocowały wieloma wyróżnieniami m.in I miejsce w rankingu Najwyższy Współczynnik Satysfakcji Klienta, I miejsce w kategorii Mechanik Roku czy IV miejsce w Ogólnoeuropejskim konkursie organizowanym przez Honda EUROPE.

Serdecznie zapraszamy do nowego, dużo większego, najnowocześniejszego w Warszawie, naszego serwisu Hondy.

Przeglądy:

Zasady

Regularne wykonywanie przeglądów okresowych jest niezbędne dla zapewnienia wymaganej niezawodności i trwałości samochodu Honda. Przeglądy wykonywane w odpowiednich terminach zmniejszają ilość napraw i obniżają ich koszt.

Samochód winien mieć wykonany przegląd okresowy niezwłocznie po osiągnięciu przebiegu lub okresu określonego w tabeli przeglądów, albo wg informacji pojawiającej się w samochodzie na wyświetlaczu wielofunkcyjnym. W żadnym przypadku okres pomiędzy przeglądami nie może być dłuższy niż 12 miesięcy.

Jeśli właściciel posiada książkę gwarancyjną, zawsze należy ją przedstawić przy okazji wizyty w Autoryzowanej Stacji Obsługi Honda. ASO Honda wykonuje czynności przeglądowe zgodnie z tabelą i potwierdza wykonany przegląd w książce gwarancyjnej.

Wszelkie wymagane przeglądy w czasie trwania gwarancji muszą być wykonywane zgodnie z warunkami gwarancji. Przeglądy lub naprawy wykonane poza ASO Honda mogą unieważnić gwarancję i niekorzystnie wpłynąć na wartość samochodu przy jego sprzedaży.

Zalecane marki oleju silnikowego to Honda Genuine Oil, Castrol, Shell.
Opis działalności
Firma Aries Motor Ltd. jest polsko-japońską spółką. Istniejemy na rynku od 1991 roku i jesteśmy obecnie jedną z najbardziej znanych firm dealerskich w Warszawie i regionie. W latach 1991-1993 przed powstaniem firmy Honda Poland (której jesteśmy udziałowcem) byliśmy głównym importerem samochodów Honda na polski rynek. Serwis, nadzorowany przez specjalistów z Japonii od lat cieszy się wysokim uznaniem naszych klientów.
Produkty i usługi
Assistance:

Chcielibyśmy, aby w każdej sytuacji byli Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru samochodu Honda. Dlatego każdy samochód Honda zakupiony w naszej sieci autoryzowanych salonów sprzedaży objęty jest specjalnym, bezpłatnym programem Honda Assistance zapewniającym komfort i poczucie bezpieczeństwa także w razie nieoczekiwanych zdarzeń losowych, które mogą zdarzyć się każdemu, kto podróżuje samochodem. Zawiera on świadczenia pomocy drogowej oraz inne przydatne usługi, z którychmożna skorzystać w razie ewentualnej awarii lub unieruchomienia pojazdu z innej przyczyny.

Części i akcesoria:

Oryginalne części zamienne Honda wytwarzane są według najwyższych światowych standardów jakościowych i zapewniają najlepsze parametry eksploatacji oraz najdłuższy okres użytkowania.

Wszystkie oryginalne części zamienne Honda zaprojektowane są specjalnie dla konkretnych modeli, dla których są przeznaczone. Części dostępne są w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Honda. Pracownik ASO Honda dobierze części specjalnie dla Ciebie, według numeru nadwozia twojego samochodu.

Oryginalne części zamienne Honda zapewniają najwyższe bezpieczeństwo eksploatacji dla Ciebie, twoich pasażerów jak i innych uczestników ruchu drogowego. Będziesz całkowicie zadowolony z ich zakupu oraz będziesz mógł czerpać pełną radość z jazdy samochodem Honda.

Stworzyliśmy niezwykle sprawny system dostawy części. Jeśli część nie jest dostępna od ręki, większość części dostępna jest w terminie 1 - 2 dni, zależnie od momentu zamówienia i dostępności. Każda ASO Honda ma dostęp do systemu on-line i może podać na bieżąco informację o dostępności części i terminie dostawy.

Szukasz atrakcyjnej cenowo oferty? Nie szukaj zamienników! Sprawdź najpierw naszą ofertę. Staramy się, aby zapewnić produkt najwyższej jakości za rozsądną cenę.

Jeśli zależy Ci na jak najlepszym stanie technicznym samochodu i całkowitym zadowoleniu z jego eksploatacji, zawsze używaj oryginalnych części zamiennych Honda.
Marki i specjalizacje
Stałe podnoszenie jakości oferowanych samochodów i ciągłe usprawnianie obsługi naszych klientów to główne cele, którymi się kierujemy. Dla zwiększenia Twojego komfortu stworzyliśmy specjalny program finansowania - Honda Finance.

Certyfikaty
Rekomendacje:Naszymi klientami między innymi są: Benckiser S.A., Kredyt Bank S.A., Roche Polska, SAP Polska, Barclay Polska, PZU, Whirpool, Glaxo, Pepsico, Warta, BRE, Texaco, Polservice, VF Polska, Novartis, Amplico, Coca-Cola, ING, IBM, Ciech, CAIB, Comercial Union, Elektrim.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Warszawa, Otwock, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Opinie

(11 opinii) napisz opinię
B
K
były klient
2018-05-03 22:17:58
Powołują się na swoje doświadczenie a wymieniają części eksploatacyjne na stare. I to te, których nie ma na fakturze. Klient ma się nie zorientować.. Stosują postarzanie produktu patrz samochodu. Planują awarie w sposób inteligentny
K
Kacper
2015-03-11 19:37:00
Ja jestem pod wrażeniem tego serwisu no i oczywiście dealera. Honda jest znakomita. W mieście i na długich trasach spisuje się po prostu znakomicie. Pan Artur naprawdę umie doradzić.
J
Jan
2015-02-04 18:28:09
Jestem mile zaskoczony wizytą w tym serwisie. Doświadczeni ludzie! Do tego kupowałem tu samochód. Dealer znał się na rzeczy i przedstawił mi dane dotyczące wybranej przeze mnie hondy.
M
H
Marcin H.
2015-01-19 09:18:20
Bardzo dobry serwis samochodowy. Z Moją Hondą przyjeżdżam tylko i wyłącznie tutaj, a to dlatego, że przekonuje mnie solidność, doskonałość w pracy, rzetelność i terminowość. W zwykłych warsztatach w okolicy nie mogę liczyć bowiem na terminowe naprawy.
W
włodek
2014-12-13 18:02:38
Ekstra miejsce! Nie tylko fantastyczny serwis! Tutaj kupiłem swoją Hondę Accord i nie mogę się nachwalić tego samochodu. Jazda to prawdziwa przyjemność.
D
Damian
2014-11-13 14:47:19
Wystawiam pozytywny komentarz. Pan Artur doskonale zaprezentował mi samochód. Jestem pod wrażeniem tak profesjonalnej obsługi. Dzięki niemu zdecydowałem się na kupno nowego samochodu.
K
W
Karol W.
2014-10-25 10:55:52
Przy zakupie samochodu minimum formalności. Obsługa w salonie - miła i przekonująca. Bardzo dogodne warunki zakupu. Polecam!
M
J
Mariusz Jyrys
2014-10-04 12:25:33
Miła obsługa. Wszelkie formalności z kupnem samochody przebiegły szybko i bezpiecznie, a samochód jeździ bez problemów. Jestem zadowolony z zakupu.
D
Damian
2014-09-03 16:41:36
Ten serwis jest rewelacyjny. Dodatkowo jest on otwarty w soboty. Pracuję od poniedziałku do piątku i tylko w sobotę mogę przyjechać naprawić moją Hondę. Wymiana klocków hamulcowych i tarcz w tym serwisie to prawdziwa przyjemność. Dodatkowo ceny są tutaj naprawdę niezwykle przystępne.
K
Kamil
2014-08-06 14:01:47
To chyba najlepszy serwis Hondy, jakim dotychczas byłem. Nowoczesna poczekalnia, gdzie mogę obserwować przebieg napraw. Dobre ceny.
A
N
Andrzej Nowak
2014-08-01 14:41:10
Z przyjemnością rekomenduję Aries Motor Autoryzowany dealer Honda, ponieważ to tutaj zakupiłem bez większych formalności Hondę CRV- SUV, która zaproponowana przez jednego z przedstawicieli spełniła najbardziej moje oczekiwania. Samochód jak najbardziej spełnia moje oczekiwania, a to miejsce jest można powiedzieć jego drugim domem. To tutaj poddaję go regularnej diagnostyce, wszelkie przeglądy okresowe robione są tylko tutaj - mam bowiem pewność, że auto jest sprawdzone zgodnie ze standardami. Personel jest wykwalifikowany, doświadczony, otwarty na klienta, a usługi wykonywane rzetelne i terminowo. Mam więc bardzo dobre doświadczenia z tym dealerem Hondy. Za każdym razem mogę liczyć na fachową pomoc, wsparcie. Załoga jest zaangażowana, a obsługa elokwentna. Z ich pomocą dokonałem bardzo dobrego wyboru. Samochód mnie nie zawodzi, świetnie się prowadzi, a jego smukła sylwetka satysfakcjonuje moją żonę.