Honda Aries Motor

Sprzedaż i serwis samochodów nowych marki HONDA.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Arkuszowa 11, 01-934 Warszawa Bielany, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 19:00
wtorek 08:00 - 19:00
środa 08:00 - 19:00
czwartek 08:00 - 19:00
piątek 08:00 - 19:00
sobota 09:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 839 69 50
Adres korespondencyjny
ul. Arkuszowa 11, 01-934 Warszawa Bielany, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Aries Motor Ltd. jest polsko-japońską spółką. Istniejemy na rynku od 1991 roku i jesteśmy obecnie jedną z najbardziej znanych firm dealerskich w Warszawie i regionie. W latach 1991-1993 przed powstaniem firmy Honda Poland (której jesteśmy udziałowcem) byliśmy głównym importerem samochodów Honda na polski rynek. Serwis, nadzorowany przez specjalistów z Japonii od lat cieszy się wysokim uznaniem naszych klientów.
Produkty i usługi
Jesteśmy autoryzowanym dealerem oraz salonem samochodów marki Honda w Polsce. Gwarantuje to wysoką jakość świadczonych przez nas usług, a co za tym idzie bezawaryjnej funkcjonalności sprzedawanych przez nas pojazdów.

Naszym głównym celem jest sprawienie, żeby byli Państwo jak najbardziej zadowoleni z wyboru i zakupu danego samochodu Honda. Każdy nasz samochód jest objęty specjalnym programem Assistance, który zapewni komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nawet w przypadku zdarzeń losowych. Zawiera on świadczenia pomocy drogowej oraz inne przydatne usługi, z których można skorzystać w razie ewentualnej awarii lub unieruchomienia pojazdu z innej przyczyny.

Sprzedajemy również oryginalne części zamienne do samochodów marki Honda, które wytwarzane są wedle najwyższych światowych standardów. Zapewnia to najwyższe możliwe parametry eksploatacji i najdłuższy możliwy okres użytkowania samego pojazdu. Wszystkie części zaprojektowano dla poszczególnych modeli. Pracownicy dobiorą odpowiedni produkt według numeru nadwozia samochodu.

Oryginalne części zamienne zapewniają najwyższe bezpieczeństwo eksploatacji dla Klientów oraz ich pasażerów, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Każdy będzie całkowicie zadowolony z dokonanego zakupu i jego jakości oraz funkcjonalności. Nasz system dostawy części jest niezwykle sprawny. Jeśli nie posiadamy jej na stanie, zmieni się to w przeciągu 1 – 2 dni.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty salonu Honda Aries Motor.
Marki i specjalizacje
Stałe podnoszenie jakości oferowanych samochodów i ciągłe usprawnianie obsługi naszych klientów to główne cele, którymi się kierujemy. Dla zwiększenia Twojego komfortu stworzyliśmy specjalny program finansowania - Honda Finance.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń