Honda Aries Motor

Sprzedaż i serwis samochodów nowych marki HONDA.

Dealerzy i sprzedaż samochodów
ul. Arkuszowa 11, 01-934 Warszawa Bielany, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 19:00
Wtorek 08:00 - 19:00
Środa 08:00 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(22) 839 69 50
Honda Aries Motor

Informacje

Opis działalności
Firma Aries Motor Ltd. jest polsko-japońską spółką. Istniejemy na rynku od 1991 roku i jesteśmy obecnie jedną z najbardziej znanych firm dealerskich w Warszawie i regionie.
Produkty i usługi
Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów marki Honda. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić najwyższą możliwą jakość świadczonych usług. Sprzedawane przez nas pojazdy są w pełni sprawne i funkcjonalne, a my zapewniamy ich długotrwałą wytrzymałość.

Poza samymi samochodami sprzedajemy części zamienne do nich przeznaczone. Są to oryginalne części Hondy, dzięki czemu idealnie dopasują się do danego samochodu i zagwarantują jego dłuższe, bezproblemowe działanie. Wszystkie te produkty dostosowane są do poszczególnych modeli, dlatego pracownicy dopasują je według numeru seryjnego pojazdu. Zapewnia to idealne spełnienie potrzeb Klientów.

Przede wszystkim pragniemy zapewnić Państwu niebywały komfort i poczucie bezpieczeństwaw trakcie jazdy. Oferujemy przez to liczne pakiety, które mają to zagwarantować. Wśród nich znajduje się na przykład pakiet Assistance, który to obejmuje świadczenia pomocy drogowej, jak i inne przydatne usługi, nawet w wypadku zdarzeń losowych.

Oryginalne części, które dystrybuujemy zapewniają najwyższe możliwe bezpieczeństwo dla Klientów, pasażerów czy innych uczestników ruchu drogowego. Oferujemy sprawny system dostaw. W przypadku braku danej części na stanie, organizujemy ją, by dotarła ona w ciągu 1 czy dwóch dni od złożenia zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty i zachęcamy do odwiedzenia salonu w Warszawie.
Marki i specjalizacje
Stałe podnoszenie jakości oferowanych samochodów i ciągłe usprawnianie obsługi naszych klientów to główne cele, którymi się kierujemy. Dla zwiększenia Twojego komfortu stworzyliśmy specjalny program finansowania - Honda Finance.

Certyfikaty
Rekomendacje:Naszymi klientami między innymi są: Benckiser S.A., Kredyt Bank S.A., Roche Polska, SAP Polska, Barclay Polska, PZU, Whirpool, Glaxo, Pepsico, Warta, BRE, Texaco, Polservice, VF Polska, Novartis, Amplico, Coca-Cola, ING, IBM, Ciech, CAIB, Comercial Union, Elektrim.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Grzegorz
Sprzedają nowoczesne i sprawne samochody marki Honda w atrakcyjnych cenach.
J
Jakub
Sprzedawane przez nich samochody są w pełni funkcjonalne i zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Jak najbardziej polecam.
K
Kamil
Posiadają wszystkie możliwe modele samochodów marki Honda. Są oficjalnym dystrybutorem i oferują nawet jazdy próbne. Serdecznie polecam.