Pralnia Luna Małgorzata Wolska w Panoramie Firm

Pralnia Luna Małgorzata Wolska

Pralnia internetowa - Luna - pralnia ekologiczna


ul. Broniewskiego 59a
01-865 Warszawa, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  09:00 - 18:00
 2. wtorek:
  09:00 - 18:00
 3. środa:
  09:00 - 18:00
 4. czwartek:
  09:00 - 18:00
 5. piątek:
  09:00 - 18:00
 6. sobota:
  10:00 - 13:00
 7. niedziela:
  zamknięte

Informacje

Opis działalności

Pralnia Luna oferuje szeroki zakres usług prania wodnego bielizny i chemicznego czyszczenia odzieży, a także pranie dywanów, sukien ślubnych i wieczorowych, maglowanie bielizny i obrusów. Zadzwoń! 506 591 4132 501 706 802

O nas

Pralnia Luna znajduje się w Warszawie na ulicy Broniewskiego 59a (dzielnica Bielany). Oferujemy pranie chemiczne oraz wodne różnego rodzaju odzieży i pościeli, a także pranie dywanów. Ponadto zajmujemy się czyszczeniem sukien ślubnych, garniturów i innej odzieży wizytowej.

Marki i specjalizacje

Zamówienia należy wysyłać bądź zgłaszać telefonicznie na dzień przed planowanym oddaniem garderoby, termin wykonania wraz z dostawą upranej odzieży to 3 dni robocze.
Garderobę odbieramy w godz. 17.00-20.00 w dzień powszedni, w sytuacjach pilnych możliwa jest negocjacja terminu poza w/w godzinami.

Produkty i usługi

Pralnia Luna oferuje szeroki zakres usług prania wodnego bielizny i chemicznego czyszczenia odzieży, a także pranie dywanów, sukien ślubnych i wieczorowych, maglowanie bielizny i obrusów.

Dla państwa wygody i oszczędności czasu wprowadzamy od XII.2009 roku usługę odbioru garderoby od Państwa, prania i dostarczenia jej pod wskazany adres. oferujemy usługę zamówienia prania przez telefon, w wyznaczonych lokalizacjach: Żoliborz, Bielany, Młociny, Łomianki, Bemowo.

Zakres usług:
* Czyszczenie chemiczne płaszczy, garniturów, garsonek, spodni, spódnic i innej odzieży, wykonywane w urządzeniach o zamkniętym obiegu, spełniające wymagania ekologiczne. Stosuje się rozpuszczalniki usuwające różnego rodzaju zabrudzenia. Klient otrzymuje odzież czystą, wyprasowaną, bez uszkodzeń
* Pranie wodne, stosowane do pościeli, obrusów, ręczników, firanek, koców i pledów wełnianych /z dodatkiem lanoliny/ oraz odzieży, zgodnie z zaleceniem producenta
* Pranie i prasowanie koszul
* Prasowanie odzieży
* Czyszczenie kożuchów i odzieży wykonanej ze skór zamszowych.
* Maglowanie pościeli, obrusów, serwetek
* Czyszczenie sukien ślubnych, odzieży wizytowej, zdobionej cekinami, koralikami, falbanami
* Pranie dywanów

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Broniewskiego 59a
01-865 Warszawa, woj. mazowieckie