Abbapater Krzysztof Łepek

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe
ul. Czechowa 2, 01-912 Warszawa Bielany, mazowieckie
(12 opinii) napisz opinię
Abbapater Krzysztof Łepek

Informacje

Opis działalności
Zakład pogrzebowy Abbapater znajduje się w warszawskich Bielanach. Zakład prowadzi Krzysztof Łepek.
Produkty i usługi
Doskonale wiemy, że pożegnanie bliskiej osoby to jedna z najtrudniejszych firm w życiu. Nasza zakład powstał z myślą o wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy w tych trudnych chwilach. Dokładamy wszelkich starań i zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości żałobnych. Zakład obejmuje swoim zasięgiem Warszawę i województwo mazowieckie, jednak podejmie się pracy także w innych regionach. Naszą ofertę dopasowujemy do możliwości finansowych naszych Klientów.

Zakres świadczonych usług:
- przygotowanie ciała,
- całkowita organizacja uroczystości,
- przewóz zmarłego ze szpitala lub innego dowolnego miejsca do miejsca wyznaczonego przez bliskich,
- wszelkie formalności związane z biurokracją,
- kremacja zwłok.

Nasz zakład pogrzebowy dysponuje wszelkiego rodzaju akcesoriami pogrzebowymi, takimi jak: trumny, wieńce pogrzebowe, krzyże, tabliczki oraz urny.

Wychodząc naprzeciw bliskim zmarłych, oferujemy obsługę bezgotówkową w ramach ramach środków z zasiłku ZUZ, KRUS, jak i MSWiA.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
I
Iwona
Zajęli się transportem zwłok. Jestem bardzo zadowolona z obsługi.
H
Herbert
Mają bardzo duży wybór wieńców pogrzebowych.
W
Ż
W żałobie
Polecamy gorąco.
E
Edwin
Jak najbardziej profesjonalny Zakład pogrzebowy.
M
Maks
Brak uwag. Ceremonia pogrzebowa na wysokim poziomie.
J
Joanna
Pracownicy są bardzo empatyczni i dużym zrozumieniem podchodzą do klientów.
A
Ariel
Duży wybór trumien. Pełny profesjonalizm.
M
Malwina
Bardzo profesjonalna obsługa. Serdecznie polecam.
M
G
M.T. Gołąb
Nie możliwe że tak można pomóc rodzinie w takiej sytuacji. Nasz wujek pewnie z nieba widział jak właściciel tej firmy starał się aby wszystko było w jak najlepszym wykonaniu. Żałujemy z żoną że to nie u nas ale właśnie u was w Warszawie jest tak profesjonalna firma aczkolwiek słowo profesjonalna jest słowem słabo opisującym tą firmę. Nigdzie indziej nie spotkaliśmy się z tym żeby zatrzymać kondukt po to żeby poprosić do samochody starszą panią która szła o kuli, czy rozdawanie schłodzonych butelek z wodą. Nie to jest nie możliwe że jeszcze są tacy ludzie oddani temu co robią dla innych. Dziękujemy panu w ten sposób i myślę że żony kuzynka również panu podziękuje osobiście, poprosiliśmy ją o to. Trzeba by było być na tym pogrzebie żeby zrozumieć o czym piszemy.
M
M
Magdalena M.
Tak przyjemnie, z takim taktem i szacunkiem powinni być obsługiwani wszyscy w każdym zakładzie. Ja byłam i za to bardzo dziękuję.
R
B
Rodzina B.D.
Po kilku telefonach do innych zakładów ten okazał się najtańszy. Ku naszemu rozczarowaniu pomoc pana Krzysztofa w biurze i cała obsługa przez panów podczas ceremonii była na najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy.
E
Ewka
Wybraliśmy ten zakład pogrzebowy, gdy zmarła moja babcia. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Kompleksowo zajęli się wszystkim. Dziękuję!