Sewers Udrażnianie Kanalizacji

Usuwanie zatorów w instalacjach sanitarnych i pogotowie kanalizacyjne

Hydraulicy
ul. Dąbrowskiej 21/92, 01-903 Warszawa Bielany, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sewers Udrażnianie Kanalizacji
ul. Dąbrowskiej 21/92, 01-903 Warszawa Bielany, mazowieckie
NIP
1180701152
Telefon
Sewers Udrażnianie Kanalizacji

Informacje

Opis działalności firmy Sewers Udrażnianie Kanalizacji w Warszawa
Firma Sewers oferuje usługi wodno-kanalizacyjne i została założona przez Marcina Piekarskiego. Działamy już od 1998 roku, a nasza siedziba znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Pogotowie kanalizacyjne prowadzone przez naszą firmę udziela natychmiastowej pomocy każdej osobie, która zgłosi nam awarię w obrębie instalacji sanitarnej. Przyjmujemy zlecenia od Klientów prywatnych, a także zakładów pracy, przedsiębiorców oraz instytucji. W zależności od usterki, jaką nam zgłaszają, realizujemy dla nich następujące usługi:
- przepychanie kanalizacji,
- czyszczenie rur,
- serwis pompo – rozdrabniaczy SFA?,
- ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji metodą WUKO,
- mechaniczne udrażnianie kanalizacji,
- udrażnianie zapchanych pionów,
- udrażnianie zapchanej toalety,
- udrażnianie zapchanych zlewów,
- czyszczenie odpływów liniowych,
- czyszczenie kanalizacji w garażach podziemnych.

Rury zapychają się z kilku powodów. Jednym z nich są twarde osady, zwane potocznie kamieniem, który krystalizuje się na ściankach przewodów wodno-kanalizacyjnych, a tym samym zmniejsza ich średnicę oraz przepustowość. Z czasem przyczynia się również do korozji, a także spadku wydajności oraz ciśnienia.

Kolejnym ważnym powodem, który przyczynia się do awarii urządzeń hydraulicznych, jest ich nieprawidłowa eksploatacja. Bardzo często zapchany zlew, toaleta czy wanna to wynik wyrzucania tam resztek jedzenia, artykułów higienicznych lub włosów.

W zależności od lokalizacji instalacji wodno-kanalizacyjnej, średnicy rur oraz stopnia ich zanieczyszczenia, nasza firma stosuje odpowiednie metody udrażniania przyłączy. Stosujemy na przykład mechaniczne spirale oraz głowice, albo specjalistyczne węże do aplikacji wody pod bardzo wysokim ciśnieniem.

Oba sposoby są skuteczne i bezpieczne dla środowiska oraz ludzkiego zdrowia. W razie kłopotów z poprawnym odprowadzaniem nieczystości płynnych zapraszamy do kontaktu - firma Sewers z Warszawy.
Zasięg działania
Firma Sewers Udrażnianie Kanalizacji z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń