Auto-Widawski S.C.

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Estrady 118, 01-932 Warszawa Bielany, mazowieckie
(23 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
(22) 835 06 81
Adres korespondencyjny
ul. Estrady 118, 01-932 Warszawa Bielany, mazowieckie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Blacharstwo i lakiernictwo. Auto-Widawski S.C. ma swoją siedzibę w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (22) 835 06 81 lub mailową: biuro@autowidawski.pl
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Auto-Widawski S.C.. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Estrady 118, 01-932 Warszawa.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.30135N, 20.88218E. [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Auto-Widawski S.C. znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(23 opinie) napisz opinię
S
SzymonXDD
Również polecam. Nie mam żadnych zastrzeżeń do wykonanej usługi.
K
Klusiak
Dobrze, niedrogo, krótkie temriny.
P
Powell70
Szybka naprawa nie za miliony monet. Fachowcy
T
Tadzik
Problem rozwiązany ekspresowo. Wysoki poziom świadczonych uslug.
K
Kingu
Jeden z najlepszych warsztatów w Warszawie. Solidnie zrobiona naprawa, obsługa miła, a ceny konkurencyjne.
W
Wojciech
Śmialo polecam. Stosunkowo niskie ceny i wysoka jakość usług. Ekipa pracowników ta sama od lat.
S
Szymkowiak
Serwis samochodowy z najwyższej półki. Profesjonalne podejście do klienta, precyzyjna diagnoza układu klimatyzacji i braku mocy mojego samochodu. Ostateczna cena była taka sama jak przy wstępnej wycenie i ja to szanuję.
H
Herman
Poradzą sobie z każdym problemem, ceny rozsądne, dobra lokalizacja warsztatu.
Z
Zygiii
Ceny przyzwoite jak na stolicę. Panowie potrafią zrobić prawie wszystko, tylko z terminami trzeba się dogadać, bo mają dużo roboty. Ja osobiście polecam.
K
Kamis
Super szybka i profesjonalna obsługa. Bardzo polecam!
H
Henry
Miła obsługa, długie godziny otwarcia, zaangażowanie, ceny ustalane na samym początku. Jestem klientem od wielu lat.
Z
Zgred
Samochód w serwisie Auto Widawski zostawiałem już kilka razy i nigdy się nie zawiodłem.
L
Lucky
Warty polecenia warsztat, którego pracownicy znają się na swojej robocie i widać, że robią to co lubią.
T
Timooo44
Duży plus za duże umiejętności i niski cennik. :)
M
Minow
W tym warsztacie pracują magicy, którzy naprawili turbinę w moim superbie. Nigdzie indziej się tego nie podjęli tylko sugerowali wymianę na nową.
T
Tymon41
Warsztat, który można Polecić każdemu warszawiakowi i nie tylko. Chłopaki znają się na swojej pracy, terminy akceptowalne, rozliczenia bezgotówkowe i do tego niedrogo. Jestem ich klientem od wielu lat i nie szukam innego mechanika.
K
Kleos
Dobry warsztat, uczciwi mechanicy, ceny przyzwoite i krótkie terminy. Auto-Widawski, to dobry warsztat.
S
Sebek28
Nie ma lepszego blacharza w promieniu przynajmniej 20 km. Uważam, że nie ma problemu, którego by w Auto-Widawskim nie umieli rozwiązać i naprawić.
T
Tomasz
W porównaniu do większości stołecznych warsztatów, Auto-Widawski wiedzie prym utrzymując się na rynku od przynajmniej 30 lat (tyle mniej więcej ja tam jeżdzę) i oferując bogaty wachlarz usług. Ceny normalne i uczciwość gwarantem sukcesu.
A
Albercik
Jeden z lepszych warsztatów samochodowych z Warszawie. Mechanicy to osoby znające się na swoim fachu i potrafiące postawić właściwą "diagnozę". Ceny przyzwoite jak na stolicę, dobra lokalizacja, możliwość transakcji bezgotówkowych. Korzystałem z pomocy dwukrotnie i jestem zadowolony. W razie jakiejkolwiek awarii na pewno zawitam w auto-widawskim ponownie.
K
Kulas
Najlepszy mechanik w okolicy, który nie liczy sobie za naprawę bajońskich sum. Mechanicy pracujący w warsztacie znają się na swojej robocie i wykonują ją po prostu dobrze. Cóż więcej mogę napisać....po prostu Polecam.
G
Genio
Nie znam lepszego blacharza w mieście niż auto-widawski. Do tego warsztatu jeździ mój ojciec od jakichś 20 lat, jeżdżę i ja. Mają niedrogo i robią dobrze swoją robotę.
M
Mendyk
Od wielu lat korzystam z usług serwisu Auto-Widawski i zawsze jestem zadowolony. Znają się na rzeczy i posiadają normalne ceny w porównaniu do innych warszawskich serwisów.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.