choina Edyta Uniszewska

Sprzedaż i ubieranie choinek - w sprzedaży świerk kłujący, pospolity i serbski

Produkcja roślin i nasion
ul. Kwitnąca 13, 01-926 Warszawa Bielany, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
choina Edyta Uniszewska

Informacje

Opis działalności
Firmę Uni-Dekor założyliśmy w Warszawie. Właścicielką firmy jest Edyta Uniszewska. Zajmujemy się sprzedażą choinek ciętych w okresie świątecznym, sprzedażą świerków do nasadzeń w ogrodach, oraz dekorowaniem drzewek na Święta. Obsługujemy Klientów z całego województwa mazowieckiego, zapewniając transport drzewka na wskazany adres. Posiadamy plantację drzewek bożonarodzeniowych w woj. mazowieckim
Produkty i usługi
Jako firma Uni-Dekor prowadzimy własną plantację choinek w województwie mazowieckim. Nie sprowadzamy drzewek od innych sadowników, tylko sami kontrolujemy cały proces wzrostu roślin. Dzięki temu mamy pewność, że poszczególne gatunki naszych choinek rosną na odpowiednim podłożu i że sprzedawany towar jest dobrej jakości. Regularnie pielęgnujemy rośliny, nawozimy glebę i usuwamy chwasty. Poza tym korzystamy jedynie z naturalnych metod upraw. Nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową.

W naszej ofercie sprzedażowej można znaleźć drzewa doniczkowe, do nasadzeń oraz cięte. Oczywiście chętnie doradzamy w wyborze choinki i zapewniamy ewentualne porady w zakresie pielęgnacji. Nasi Klienci do wyboru mają:
- świerk pospolity,
- świerk kłujący,
- świerk serbski.

Wszystkie drzewka przez długi czas zachowują swój naturalny wygląd i przede wszystkim pięknie pachną. Osoby, które chcą zapewnić sobie w pomieszczeniu niezwykły aromat lasu, powinny właśnie przemyśleć kupno żywej choinki w doniczce.

Klienci, którzy chcieliby zamówić choinkę na sezon świąteczny, mogą również liczyć na naszą pomoc w zakresie dekorowania. Możemy dostarczyć dużą choinkę, która świetnie sprawdzi się w salonie, czy biurowej recepcji. Mamy także o wiele mniejsze odmiany drzewek do niewielkich pomieszczeń. Wykonujemy niepowtarzalne dekoracje w wybranej przez Klienta kolorystyce. Choinki można kupić dla siebie lub jako prezent dla osoby najbliższej. Oferowane przez nas świerki mogą stanowić nie tylko piękną ozdobę świąteczną. Doskonale sprawdzą się także w formie żywopłotu w domowych ogrodzie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego - firma Uni-Dekor w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Mateusz
Polecam ich choinki. Już drugi raz zamówiliśmy od nich drzewko w doniczce. Miało niesamowity i naturalny zapach. Igły nie opadły szybko, wręcz przeciwnie drzewko dobrze się trzymało i długo cieszyło nasze oczy.