Urban climbing Marcin Teodorczyk

Prace wysokościowe i alpinistyczne na terenie Warszawy i całego kraju.

Inwestycje budowlane
ul. Kwitnąca 8/46, 01-926 Warszawa Bielany, mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
663 387 773
Prace Wysokościowe
663387773
urbanclimbing1@gmail.com
Może cię zainteresować
Urban climbing Marcin Teodorczyk

Informacje

Opis działalności
URBAN Climbing to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca prace wysokościowe i alpinistyczne. Usługi wysokościowe, usługi alpinistyczne, prace alpinistyczne, mycie elewacji szklanych, malowanie dachów i elewacji specjalistyczne prace na wysokości, mycie okien i fasad budynków, malowanie mostów i wiaduktów. Mycie wysokociśnieniowe i malowanie dla potrzeb budownictwa i przemysłu.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach w zakresie prac wysokościowych i alpinistycznych, świadczymy je na terenie Warszawy oraz całej Polski.

Wykonamy dla Państwa prace budowlane, zajmujemy się tynkowaniem i ocieplaniem budynków, oferujemy malowanie budynków, elewacji oraz dachów, masztów i kominów. Wykonujemy zabezpieczenia przed korozją, montujemy piorunochrony. Oferujemy:
- prace podwykonawcze,
- prace monterskie,
- prace rozbiórkowe,
- prace interwencyjne,
- odśnieżanie dachów,
- przycinanie drzew,
- wycinka drzew.

Zajmiemy się wyciem elewacji, jej impregnacją, przeglądemoraz naprawami. Oferujemy mycie szyb i dachów, wymianę szyb oraz usuwanie graffiti.

Zamontujemy dla Państwa zabezpieczenia przeciw ptakom - kolce i siatki. Zajmujemy się serwisem i udrażnianiem rynien, zabezpieczymy je przed zapychaniem.

Oferujemy montaż, serwis i demontaż reklam i oświetlenia oraz iluminacji świątecznych. Zajmiemy się wyklejaniem i zasłanianiem witryn oraz wymianą źródeł światła.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Marki i specjalizacje
prace wysokościowe, wysokościowe prace, prace na wysokościach, prace alpinistyczne, usługi wysokościowe, Czyszczenie elewacji, malowanie elewacji, mycie fasad budynków, mycie okien na wysokościach, prace na wysokości, mycie budynków metodą alpinistyczną, mycie okien metodą alpinistyczną, mycie okien metodami alpinistycznymi, montaż reklam wielkoformatowych, usługi ekip alpinistycznych, montaż ozdób świątecznych, czyszczenie elewacji biurowców, mycie okien w biurowcach, mycie okien
Certyfikaty
Roma Office Center w Warszawie „(…) Od początku firma URBAN Climbing odznacza się wysoką jakością oferowanych usług. Zadania powierzone zespołowi firmy, realizowane są rzetelnie, terminowo oraz oraz z najwyższą starannością. Profesjonalizm oraz szybka reakcja na zgłaszane potrzeby pozwala ocenić firmę jako solidnego partnera. W związku z powyższym możemy z całą odpowiedzialnością polecić firmę URBAN Climbing jako sprawdzonego wykonawcę usług.”
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
Tomasz
Profesjonalne ocieplanie budynku, bez problemu wykonują wszelkie prace na wysokości. Specjalistyczny sprzęt i doskonałe doradztwo.
A
Anna
Zajmowali się tynkowaniem mojego budynku, wszelkie prace przeprowadzone z dużą dokładnością, terminowo i w niewygórowanej cenie.