Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Supernauczyciel"

Nowe umiejętności - bogatszy warsztat pracy.

Szkolenia profesjonalne
ul. Lektykarska 44, 01-687 Warszawa Bielany, mazowieckie
poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 - 18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00
sobota 08:00 - 18:00
niedziela Zamknięte
(9 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(22) 409 60 61
Adres korespondencyjny
ul. Lektykarska 44, 01-687 Warszawa Bielany, mazowieckie

Informacje

O nas
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Supernauczyciel" istnieje od 2012 roku. Ma swoją siedzibę w Warszawie na Bielanach przy ul. Lektykarskiej 44. Organem prowadzącym jest Ewa Wojtyra Etekst.
Specjalizujemy się w szkoleniach dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, zarówno metodycznych, jak i doskonalących umiejętności psychologiczno-pedagogiczne. Mamy w ofercie zajęcia na temat wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu, prowadzenia zajęć artystycznych (plastycznych, muzycznych, teatralnych, origami), nauczania matematyki w przedszkolu i klasach 1-3, pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych (spektrum autyzmu, zespół Aspergera, dysleksja,ADHD, uczniowie zdolni, dzieci nieśmiałe, zagrożone niedostosowaniem społecznym). Podpowiadamy, jak przygotować dzieci do pisania i czytania, prezentujemy metody nauki czytania, w tym metodę odimiennej nauki czytania Ireny Majchrzak.
Prowadzimy także warsztaty służące rozwojowi własnemu nauczycieli, doskonaleniu ich umiejętności miękkich, takich jak: porozumienie bez przemocy, postawa asertywna, umiejętność współpracy z rodzicami.
Organizujemy szkolenia w naszym ośrodku, ale także na zamówienie placówek w ich siedzibach oraz szkolenia e-learningowe na platformie Moodle.
Szkolenia prowadzą doświadczeni i twórczy nauczyciele, którzy dzielą się swoimi pomysłami, a także pedagodzy i psycholodzy.
Opis działalności
Organizujemy szkolenia dla nauczycieli w Warszawie i okolicy. Naszym atutem są szkoleniowcy – nauczyciele, pedagodzy i psycholodzy, którzy dzielą się sprawdzonymi pomysłami i doświadczeniem. Prowadzimy szkolenia stacjonarne w naszej siedzibie i e-learningowe na platformie Moodle. Przyjmujemy zgłoszenia na szkolenia zamknięte dla Rad Pedagogicznych. Wystawiamy zaświadczenia i faktury. Pracujemy metodami warsztatowymi, szkolenia są praktyczne, umożliwiamy uczestnikom wymianę doświadczeń.
Produkty i usługi
Oferta Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "Supernauczyciel" to efekt naszej znajomości realiów szkolnych i diagnozy potrzeb nauczycieli.

Oferujemy warsztaty, szkolenia i materiały dydaktyczne tworzone przez ludzi, którzy z pasją uczą i wychowują – pedagogów z wieloletnią praktyką, cenionych edukatorów i terapeutów. Wspieramy i inspirujemy. Dzielimy się pomysłami na ciekawe i wartościowe zajęcia, podpowiadamy, jak wspierać uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, doradzamy, jakie tematy poruszyć podczas spotkań z rodzicami i jak zbudować dobre relacje z klasą i w klasie. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy także bezpłatne materiały, które ułatwią realizację wytycznych MEN, na przykład dotyczące uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, inspirujące pomysły na projekty edukacyjne, scenariusze imprez i inscenizacji szkolnych.

Oferowane szkolenia dotyczą:

- zastosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji
- edukacji artystycznej (zajęcia plastyczne, muzyczne, origami, teatralne w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej)
- asertywności i kompetencji komunikacyjnych nauczycieli, porozumienia bez przemocy
- współpracy z rodzicami
- aktywnych metod pracy z grupą
- pracy metodą projektu
- pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych (dysleksja, ADHD, spektrum autyzmu, zespół Aspergera, zagrożenie wykluczeniem społecznym)
– integracji sensorycznej, wspierania rozwoju grafomotorycznego dzieci, terapii ręki, muzykoterapii, bajkoterapii
– nauczania matematyki w przedszkoli i klasach 1-3
– wprowadzania dzieci w świat kodowania
– prowadzenia zajęć komputerowych
- kompetencji pedagogicznych
- rozwiązywania problemów wychowawczych
- prawa oświatowego
- awansu zawodowego
- tutoringu i oceniania kształtującego
– doradztwa zawodowego
– programów profilaktycznych w szkole.

Prowadzimy szkolenia w naszym ośrodku i e-learningowe na platformie Moodle oraz na zamówienie placówek w ich siedzibach.
Marki i specjalizacje
Oferujemy m.in. warsztaty z zakresu TIK, edukacji artystycznej, kompetencji pedagogicznych, asertywności, prawa oświatowego, awansu zawodowego.
Certyfikaty
W 2013 i 2014 r. zorganizowaliśmy szkolenie "Organizacja i prowadzenie kształcenia na odległość" na zlecenie Mazowieckiego Kuratorium Oświaty. 2018 – szkolenia na zlecenie Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego dla uczestników projektu "Na Dobry Początek". W listopadzie 2018 współorganizowaliśmy konferencję dla nauczycieli Pierwszy Festiwal Nauczycieli.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
S
3
5
Sandra 35 53
2019-06-29 11:45:44
Na szkoleniach byłam kilka razy i mogę polecić je każdej osobie, która chciałaby wzbogacić swój warsztat pracy oraz nabrać nowych pomysłów na zajęcia.
M
Megi
2019-02-04 11:29:27
Jestem bardzo zadowolona :) Byłam na trzech szkoleniach u trzech różnych osób. Dużo pracy warsztatowej, pomysły i rozwiązania, z którymi wcześniej nigdzie się nie spotkałam, profesjonalni prowadzący. Super! Na pewno jeszcze tam wrócę :)
E
Est
2019-02-01 11:54:55
Polecam szkolenia z ,Supernauczycielem". Zawsze wychodzę zadowolona!
J
Julka
2019-01-31 15:18:31
Bardzo praktyczne i zawsze ciekawe szkolenia, prowadzone profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Szczerze polecam!
M
Monika
2019-01-31 14:13:31
Polecam szkolenia z Super Nauczycielem - są praktyczne i konkretne, prowadzone przez osoby z doświadczeniem, otwarte na pytania, w sympatycznej atmosferze. Dobrze zainwestowany czas.
A
Andzia
2019-01-29 18:26:54
Brałam udział już w kilku szkoleniach proponowanych przez Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Supernauczyciel", i z czystym sumieniem mogę POLECIĆ każdemu poszukującemu nowych inspiracji do pracy z dziećmi. Szkolenia są praktyczne i odkrywcze (szczególnie u p. Marty). Kadra prowadząca świetnie przygotowana. Atmosfera jest przemiła. Kiedy brak już sił, a poziom cukru spada, to zawsze czeka na uczestników kawka i ciasteczko ;) POLECAM !
R
radzący
2019-01-28 23:12:52
Pełna profeska!
M
Maciej
2019-01-28 18:19:17
Świetne szkolenia, polecam każdemu!
E
Ewa
2019-01-28 12:34:24
Bardzo praktyczne warsztaty, miła atmosfera, doskonale przygotowana kadra.