Pakfor Pavel Zhylevich

Oferujemy sprzedaż szyb zespolonych

Szkło budowlane
ul. Staffa 16/18/42, 01-891 Warszawa Bielany, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pakfor Pavel Zhylevich

Informacje

Opis działalności
Firma Pakfor, której właścicielem jest Pavel Zhylewich, znajduje się w Warszawie. Głównym profilem naszej działalności jest Import szyb zespolonych z Białorusi.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest szklarstwo. Oferujemy naszym Klientom import szyb zespolonych z Białorusi. Oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych i biznesowych. Podczas realizacji zleceń, zależy nam na spełnieniu wszystkich oczekiwań Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- szyby antywłamaniowe,
- szyby energooszczędne,
- szyby kontroli słonecznej,
- szyby dźwiękoizolacyjne.

Asortyment naszej firmy obejmuje standardowe szyby zespolone jedo-i dwukomorowe, jak i szyby zespolone o różnych mniej i bardziej skomplikowanych kształtach oraz rodzajach.

Ponadto oferujemy również szyby dekoracyjne. Szyby dekoracyjne stają się coraz częściej wybieranym elementem architektury wnętrz w pomieszczeniach prywatnych, domach i mieszkaniach. Aby zabudowa całoszklana dobrze korespondowała z wybranym stylem, konieczny jest dobór odpowiedniego typu szkła-chętnie pomożemy Państwu wybrać najlepsze opcje w optymalnej cenie.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza starannie dobiera odpowiednie materiały mając na uwadze potrzeby Klientów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Pakfor w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń