Krzysztof Monastyrski Usługi gastronomiczne

Gwarancja pysznych potraw, profesjonalnej obsługi i zadowolonych gości!

Catering
ul. Staffa 7/120, 01-891 Warszawa Bielany, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Krzysztof Monastyrski Usługi gastronomiczne

Informacje

Opis działalności
Krzysztof Monastyrski jest właścicielem firmy świadczącej usługi w zakresie obsługi gastronomicznej i cateringowej. Siedziba działalności znajduje się w Warszawie. Obsługujemy wesela, komunie, imprezy firmowe i wiele innych okazji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasza firma ma na celu zapewnienie Państwu pysznych i pożywnych potraw niezależnie od okazji. Specjalizujemy się w obsłudze różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Z naszych usług gastronomicznych korzystają osoby pragnące zorganizować wesela, komunie, studniówki, bankiety, spotkania rodzinne, urodziny, a także szkolenia firmowe.

Naszym Klientom oferujemy między innymi pokazy kucharskie, zestawy lunchowe, stoły szwedzkie i kanapki dekoracyjne. Firma posiada także własną salę w której jednocześnie może przebywać aż 80 Gości. Przy zawieraniu współpracy ustalane jest indywidualne, spełniające Państwa oczekiwania menu. Zapewniamy wysoce wyszkoloną obsługę kelnerską która zadba o właściwy przebieg imprezy.

Nasza oferta z zakresu doradztwa gastronomicznego obejmuje:

- opracowywanie i wdrażanie menu,
- racjonalne zarządzanie gospodarką magazynową,
- food coast,
- szkolenie personelu,
- rekrutacja personelu,
- zaproponowanie sprawdzonych dostawców towaru,
- wprowadzanie HACCP.

Firma pragnie również zaoferować możliwość wynajmu zestawów stołowych dla aż 100 osób.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnymi na nszej stronie internetowej oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Warszawie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń