JAR Aromaty Sp. z o.o. Sp. k. Dodatki spożywcze

Kreacja i produkcja aromatów spożywczych

Hurtownie spożywcze
ul. Wólczyńska 238, 01-919 Warszawa Bielany, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
JAR Aromaty Sp. z o.o. Sp. k. Dodatki spożywcze

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy JAR Aromaty znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo założone przez Ryszarda Jaskulskiego powstało w 1979 roku. Od początku firma specjalizuje się w produkcji aromatów spożywczych. Dostarcza je klientom z Polski i innych państw.
Produkty i usługi
JAR Aromaty produkuje dodatki spożywcze na bazie naturalnych składników oraz dodatki spożywcze identyczne z naturalnymi. Przedsiębiorstwo posiada bardzo rozbudowaną ofertę, składającą się z ponad 600 oryginalnych receptur, stworzonych od podstaw we własnym laboratorium. Dzięki temu podmioty działające w branży spożywczej, ale też kosmetycznej i medycyny naturalnej mają z czego wybierać. Artykuły oferowane przez spółkę charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami. Firma dba o wytwarzane produkty na każdym etapie, a najlepszym potwierdzeniem profesjonalnego podejścia do wytwarzania artykułów spożywczych jest uzyskanie certyfikatów: ISO i HACCP.

Wśród sprzedawanych przez JAR Aromaty produktów można wyróżnić aromaty w formie proszkowej i płynnej. Są to aromaty owoców, kwiatów, alkoholi oraz lubianych przez niemal wszystkich produktów spożywczych, takich jak biszkopty, twaróg i czekolada.
Przykładami aromatów dostępnych w ofercie przedsiębiorstwa są:
-aromat kawowy
-aromat coli
-aromat cytrynowy
-aromat gumy balonowej
-aromat karmelowy
-aromat korzenny
-aromat lukrecjowy
-aromat truskawkowy
-aromat ananasowy
Firma produkuje też dodatki spożywcze, takie jak wanilina, agar, proszek kakaowy, żelatyna oraz guma arabska i wiele innych środków używanych w przemyśle spożywczym, w tym barwniki. Przykładami są zieleń pistacjowa i czerwień koszenilowa.

Na ofertę składają się ponadto olejki eteryczne i kompozycje perfumeryjne. Pierwsze z nich to np.:
-olejek jodłowy
-olejek anyżowy
-olejek limonkowy
-olejek sosnowy
-olejek miętowy
-olejek cedrowy
-olejek eukaliptusowy
-olejek pomarańczowy

Z kolei kompozycje zapachowe to Morska Bryza, Lilak majowy kwiat fioletowego bzu oraz Bella kwiatowo-aldehydowy, z nutą drzewno-piżmową.

Wymienione informacje o firmie i jej produktach to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej, a zapytania odnośnie produkowanych i sprzedawanych dodatków spożywczych można składać telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

agar,
agar,