Rebeka Kwiaciarnia Małgorzata Olszewska

Wieńce, wiązanki oraz kwiaty na pogrzeb

Artykuły pogrzebowe
ul. Wóycickiego 14, 01-938 Warszawa Bielany, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
228355406
Rebeka Kwiaciarnia Małgorzata Olszewska

Informacje

Opis działalności
W Warszawie znajduje się Kwiaciarnia Rebeka, należąca do Małgorzaty Olszewskiej. Jej specjalnością jest wytwarzanie wieńców oraz półwieńców pogrzebowych z kwiatów żywych oraz sztucznych.
Produkty i usługi
Od ponad 30 lat kwiaciarnia Rebeka zajmuje się wykonawstwem kompozycji kwiatowych oraz wieńców. Jest to firma rodzinna, której filarem jest miłość do układania kwiatów. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu jest w stanie zapewnić swoim klientom najwyższy poziom obsługi w oparciu o potrzeby i oczekiwania klientów.

Wieńce mogą być spersonalizowane – na życzenie klientów firma wykonuje wieńce w różnorodnych kształtach, a także o nietypowych kształtach. Wykonywane są także dekoracje trumien i urn, a także unikatowe kompozycje. Priorytetem firmy jest stworzenie wiązanki, która nawiązywałaby do zmarłej osoby, godnie ją upamiętniając.

W asortymencie można znaleźć gotowe wieńce i wiązanki. Rebeka wykonuje również wieńce i wiązanki zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych. Oferta obejmuje wykonanie wieńców i wiązankach w takich kształtach jak:
- serce,
- koło,
- okrąg,
- tarcza,
- wybrane logo.
Oferowane wieńce są odporne na warunki atmosferyczne, a także są starannie wykonane i z dbałością o szczegóły. Przykładowe realizacje można znaleźć na stronie internetowej.

Kwiaciarnia cechuje się profesjonalizmem oraz rzetelnością – zamawianie wieńca pogrzebowego jest związane z wieloma przykrymi emocjami, dlatego realizacja jest zawsze wykonywana w jak najkrótszym czasie. Zamówienia są przyjmowane osobiście lub telefonicznie, z 1-2 dniowym wyprzedzeniem, wykonywane są także zamówienia ekspresowe. Rebeka dba o to, aby wiązanki były zawsze wykonywane w ustalonym terminie. Istnieje także możliwość dostarczenia wieńca lub wiązanki pod wskazany adres.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń