Bajeczka Przedszkole

Przedszkole dla dzieci autystycznych

Przedszkola publiczne
ul. Wrzeciono 12/4, 01-954 Warszawa Bielany, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bajeczka Przedszkole

Informacje

Opis działalności
Przedszkole Bajeczka, którego właścicielami są Krzysztof Pejas i Monika Tkaczyk, powstało w 2009 roku na terenie Warszawy. Placówka zajmuje się opieką nad dziećmi.
Produkty i usługi
Bajeczka Przedszkole to placówka, która zajmuje się opieką nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci autystycznych i z aspergerem. To miejsce nastawione jest na integrację, która ma na celu wzmacnianie wzajemnego poznania oraz pełnej akceptacji. Każdego dnia wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań, aby dzieci mogły włączać się w codzienne życie rówieśników na zasadzie równości, praw i obowiązków, a ich niepełnosprawność nie decydowała o powodzeniu czy niepowodzeniu w relacjach. Każde dziecko otaczane jest ogromną opieką i troską, niezależnie od poziomu rozwoju i rodzaju dysfunkcji. Metody i techniki nauczania dobierane są indywidualnie do każdego podopiecznego. W ofercie przedszkola znajdują się między innymi:

- język angielski z lektorem,
- logarytmika,
- rytmika z orkiestrą dziecięcą,
- warsztaty kreatywnej edukacji,
- zoologia i spotkania ze zwierzętami,
- podwieczorki z muzyką klasyczną.

Uzupełnieniem oferty są zajęcia dodatkowe, do których należą taniec nowoczesny, język hiszpański, warsztaty kulinarne oraz gry i zabawy ruchowe z elementami gier zespołowych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń