Przedszkole Bajeczka

Przedszkola prywatne
ul. Wrzeciono 12 /4, 01-961 Warszawa Bielany, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
501 076 360

Informacje

Siedzibą Przedszkole Bajeczka jest Warszawa w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Przedszkola prywatne.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 501 076 360
Z przedstawicielem firmy Przedszkole Bajeczka możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 01-961 Warszawa ul. Wrzeciono 12 /4,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Przedszkole Bajeczka oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Joanna
Wysłanie dziecka do przedszkola było stresujące bardziej dla mnie niż dla samego dziecka ale. Nie mogłam posłać malucha w lepsze miejsce. Dziecko szczęśliwe, mama spokojna.
O
Ola
Bardzo dobra oferta. Polecam.
K
Kaminek
Zajęcia w przedszkolu musza być ciekawe, synek wraca zadowolony i nigdy nie protestował. Opłaty nie są aż tak wysokie, dzięki czemu stać mnie, aby dać dziecku szansę na rozwój i zabawę.
N
nieznany
Rekomenduję. To przedszkole zapewnia opiekę mojemu dziecku, kiedy jestem w pracy, no a zajęcia i zabawy dają mu rozrywkę i dużo wiedzy, jest to dla niego szansa na rozwój.
N
nieznany
Przedszkole posiada bardzo fajny cennik, w dodatku można po wcześniejszym uzgodnieniu zostawić tam dziecko na parę godz. Tam będzie miało bardzo dobrą opiekę i fajne warunki pobytu.
N
nieznany
Doskonała oferta. To przedszkole może wiele pomóc rodzicom, w dodatku jeszcze, dzieciaki czują się tam bardzo dobrze. Sama widziałam jak się tam ładnie bawią.
E
emma
Chyba lepiej nie mogłam trafić w wyborem. Jest świetnie zlokalizowane, w dodatku wyposażenie i wszechstronność sal bije na głowę inne placówki.
N
nieznany
Zaprowadzam tam moją córeczkę i jestem bardzo zadowolona. Miałam na początku wątpliwości ale teraz to już nie ma o czym mówić i fajnie, że się do nich przekonałam. Panie są bardzo miłe i porzżądne więc pozytywnie.
N
nieznany
Świetny żłobek, jestem bardzo zadowolona, że znalazłam ich w odpowiednim czasie, wszystko idzie zawsze według moich oczekiwań. Polecam
N
nieznany
Najbardziej w przedszkolu podoba mi się elastyczność godzin, a także to, że po pracy mogę spędzić czas ze spokojnym i szczęśliwym dzieckiem :)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.