Gwiazdeczka Fundacja Pomocy Rodzinie

Pomoc w opiece nad chorymi dziećmi

Fundacje i instytucje charytatywne
ul. gen. Chłopickiego 17/19/12, 01-911 Warszawa mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
608 126 119
Gwiazdeczka Fundacja Pomocy Rodzinie

Informacje

Opis działalności
Fundacja charytatywna Gwiazdeczka znajduje się w Warszawie. Zapewnia pomoc rodzinom w opiece nad chorymi dziećmi. Rodzice mogą liczyć na wparcie i fachową pomoc. Fundacja zachęca do zapoznania się ze szczegółami działalności.
Produkty i usługi
Fundacja Gwiazdeczka powstała z myślą pomocy dla rodzin, które wychowują chore dzieci, w tym z niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością ruchową, ADHD, autyzmem, zespołem Downa, czy zespołem Asepergera.

Gwiazdeczka to miejsce, w którym dzieci czują się kochane, szczęśliwe i bezpieczne, a rodzice mogą liczyć na wsparcie, zrozumienie oraz fachową pomoc.

Dzieci są pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów, którzy dbają o to, by nie zbrakło im atrakcji. Organizują teatrzyki, zabawy, wycieczki i wiele imprez. Dzięki nim na twarzach dzieci nieustannie gości uśmiech.

Każdy z Państwa może pomóc warszawskiej fundacji, wystarczy przekazać 1% podatku dochodowego z PIT. Oprócz tego można przekazać pomoc materialną w postaci zabawek, artykułów papierniczych, książek, a także RTV, AGD oraz mebli. Można zostać również wolontariuszem i pomagać w codziennej opiece nad dziećmi.

Ponadto fundacja prowadzi Klub Malucha. Przedszkole ma salę zabaw i salę na zajęcia dodatkowe, szatnię, łazienkę, kącik relaksacyjny, dwa pomieszczenia do wydawania posiłków, a także plac zabaw spełniający wszystkie wymogi i normy bezpieczeństwa. Klub Malucha zapewnia opiekę dla dzieci od 1,5 do 4 lat. Dba o ich bezpieczeństwo oraz prawidłowy rozwój. W razie potrzeby zapewnia stałą opiekę logopedy i psychologa.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Alicja
Nasza córeczka ma autyzm. Cieszę się, że możemy liczyć na pomoc fundacji. Marysia bardzo lubi spędzać tam czas.