Dknet Damian Kłosiewicz

Usługi elektryczne

Ogrzewanie elektryczne
ul. Wołoska 8, 02-583 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
690 530 630
Adres korespondencyjny
ul. Wołoska 8, 02-583 Warszawa Mokotów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firmę Dknet, którą zarządza Damian Kłosiewicz, znaleźć można w Piasecznie, na terenie województwa mazowieckiego. Na rynku funkcjonujemy od 2006 roku.
Produkty i usługi
Usługi elektryka są bardzo pożądaną czynnością na obecnym rynku budowlanym, przemysłowym oraz elektronicznym. Żyjemy w czasach, w których wszelkie otaczające nas sprzęty oraz nowinki techniczne działają dzięki elektryce. Tak się szczęśliwie składa, że nasza firma wykonuje kompleksowe usługi w tym zakresie.

Zajmujemy się instalacjami zarówno w obiektach biurowych, przemysłowych, jak i w domach mieszkalnych. Pracujemy przede wszystkim w tych dziedzinach: elektryka, sieci komputerowe, systemy alarmowe, energetyka oraz stacje transformatorowe.

Trudnimy się montażem instalacji tradycyjnych oraz nowoczesnych, zwanych inteligentnymi. Poza tym posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu i projektowaniu sieci komputerowych. Dzięki kompetentnej załodze pracowników, mamy pewność wysokiej jakości obsługi.

Zapewniamy pełną gwarancję na realizowane przez nas prace. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą Państwo na poborze energii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń