Ak-nel Andrzej Dębski

Monitoring i nawigacje gps

Alarmy samochodowe
ul. Komitetu Obrony Robotników 39, 02-148 Warszawa mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ak-nel Andrzej Dębski
ul. Komitetu Obrony Robotników 39, 02-148 Warszawa mazowieckie
Telefon
Ak-nel Andrzej Dębski

Informacje

Opis działalności firmy Ak-nel Andrzej Dębski w Warszawa
Firma Ak-Nel, której właścicielem jest Andrzej Dębski, działa na rynku od 1990 roku. Siedziba działalności znajduje się w Warszawie. Specjalnością zakładu są alarmy samochodowe.
Produkty i usługi
Ak-nel to najlepszy fachowiec w dziedzinie zabezpieczeń antykradzieżowych. Firma od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie urządzeń, ze szczególnym uwzględnieniem alarmów samochodowych. Asortyment obejmuje między innymi gps lokalizację pojazdów, gps monitoring oraz gps nawigacje. Ponadto w ofercie znajdują się również między innymi:

- autoalarmy,
- centralne zamki,
- blokady,
- auto mapy,
- car audio,
- czujniki cofania,
- blokady mechaniczne.

Uzupełnieniem oferty są immobilisery, anteny samochodowe, kamery rejestrujące i parkowania, światła dzienne oraz zestawy głośnomówiące i montażowe. Kadra pracownicza składa się ze świetnych fachowców, którzy podchodzą do każdego zlecenia rzetelnie i z zaangażowaniem. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo.Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń