"Xella Polska" Sp. z o.o.

Ytong Silka Multipor: Energooszczędne systemy budowlane

Materiały budowlane
ul. Komitetu Obrony Robotników 48, 02-146 Warszawa mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 573 20 00
Adres korespondencyjny
ul. Komitetu Obrony Robotników 48, 02-146 Warszawa mazowieckie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Xella Polska Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2004 roku. Powstała dzięki połączeniu dwóch organizacji, zajmujących się produkcją i dystrybucją markowych wyrobów Ytong i Silka, stosowanych w budownictwie do wznoszenia ścian. 15 lipca 2008 roku Xella została przejęta przez konsorcjum, utworzone w równych częściach z PAI Partners i Goldman Sachs Capital Partners. Przejście własności nastąpiło regresywnie z dniem 31 marca 2008 roku.

Firma Xella Polska Sp. z o.o. oferuje produkty marki Ytong, Silka i Multipor, stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Produkcja materiałów odbywa się w 11 nowoczesnych zakładach na terenie całej Polski. Sprzedaż firma Xella prowadzi poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 770 osób.

Szukasz informacji z czego budować dom? Skontaktuj się z nami, tel. 801 122 227.
Opis działalności
Ytong Silka Multipor - energooszczędne materiały budowlane. Xella Polska to producent betonu komórkowego, bloków silikatowych. Planujesz budowę domu? Skontaktuj się z nami, tel. 801 122 227. Sprawdź gdzie kupić bloczki Ytong i Silka!
Produkty i usługi
Bloczki Ytong z autoklawizowanego betonu komórkowego przeznaczone są do wznoszenia ścian na zaprawie do cienkich spoin lub zwykłej. Szeroki asortyment pozwala na wykonanie wielu rodzajów przegród - w tym jednowarstwowych ścian bez ocieplenia.

Elementy wapienno-piaskowe Silka stosowane są przede wszystkim do wznoszenia konstrukcji murowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i inwentarskim. Produkcja z naturalnych surowców – piasku, wapna i wody, oraz duża gęstość bloków Silka sprawiają, że charakteryzują się one szeregiem bardzo korzystnych właściwości.

Multipor to mineralne płyty izolacyjne wykonane z bardzo lekkiej odmiany betonu komórkowego. Ich gęstość wynosi do 115 kg/m3, przez co charakteryzują sięwysoką izolacyjnością termiczną zachowując wszystkie najważniejsze zalety betonu komórkowego.

Szukasz informacji z czego budować dom? Skontaktuj się z nami.
Listę naszych dystrybutorów znajdziesz na stronie: http://www.ytong-silka.pl/pl/dystrybucja_1221.php
Marki i specjalizacje
Ytong, Silka, Multipor
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Mińsk Maz., Garwolin, Pruszków, Sochaczew, Otwock, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń