Movers Przeprowadzki Witold Fedorowicz

Przeprowadzamy bezpiecznie, sprawnie i fachowo

Przeprowadzki
al. Niepodległości 46/50/131, 02-626 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Movers Przeprowadzki Witold Fedorowicz

Informacje

O nas
Gwarantujemy profesjonalny transport mebli, dokumentów, archiwaliów, sprzętu elektronicznego, wyposażenia AGD, instrumentów muzycznych (pianina, fortepiany, harfy), sejfów, kas pancernych, kwiatów oraz innych towarów.

Przyjmujemy najbardziej nietypowe zlecenia, dysponujemy wysoce wykwalifikowanym i kulturalnym personelem. Korzystamy z samochodów różnej wielkości, dostosowujemy terminy i tempo prac do potrzeb klienta. Pracujemy w weekendy i święta, w dzień i w nocy.
Zapewniamy dyskrecję.

Oferujemy:

- przeprowadzki,
- usługi transportowe,
- montaż mebli,
- wynajem pracowników.

Zapewniamy atrakcyjne warunki i konkurencyjne ceny. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą w celu omówienia szczegółów współpracy.

Zapraszamy!
Opis działalności
Przeprowadzamy biura, firmy i osoby prywatne. Organizujemy przeprowadzki na terenie Warszawy, kraju i za granicę. Gwarantujemy profesjonalny transport mebli, dokumentów, archiwaliów, sprzętu elektronicznego, wyposażenia AGD, instrumentów muzycznych (pianina, fortepiany, harfy), sejfów, kas pancernych, kwiatów oraz innych towarów. Przyjmujemy najbardziej nietypowe zlecenia, dysponujemy wykwalifikowanym personelem. Korzystamy z samochodów różnej wielkości, dostosowujemy terminy i tempo prac do potrzeb klienta. Pracujemy w weekendy i święta, w dzień i w nocy.
Produkty i usługi
Firma dysponuje nowoczesnym taborem, w skład którego wchodzą pojazdy o różnej ładowności, rodzaju nadwozi i kubaturze. Dzięki temu istnieje możliwość użycia pojazdów, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom Klienta. Usługi wykonywane są zarówno na terenie całej Polski, jak i w krajach Unii Europejskiej. Przewożone towary są objęte ubezpieczeniem OC. Movers Przeprowadzki gwarantuje solidność i punktualność.

W ofercie znajdują się również drobne prace takie jak przestawianie mebli oraz prace transportowe na terenie biur i magazynów oraz prace porządkowe. Interesanci mogą liczyć na najwyższą jakość wykonywanych usług. Wizytówką działalności jest kulturalny i wysoko wykwalifikowany personel.

Przeprowadzki, przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki mieszkania, przeprowadzki prywatne, przeprowadzki indywidualne, małe przeprowadzki, przeprowadzki firm, przeprowadzki biur, przeprowadzki biura, przeprowadzki biurowe, przeprowadzka, przeprowadzka mieszkania, przeprowadzka prywatna, mała przeprowadzka, transport mebli, transport mebli, przewóz mebli
Marki i specjalizacje
-Transport mebli
-transport dokumentów
-transport archiwaliów
-transport sprzętu elektronicznego
-transport wyposażenia AGD
-transport instrumentów muzycznych (pianina,fortepiany,harfy)
-transport sejfów,kas pancernych
-transport kwiatów
-transport innych towarów

Przeprowadzki, przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki mieszkania, przeprowadzki prywatne, przeprowadzki indywidualne, małe przeprowadzki, przeprowadzki firm, przeprowadzki biur, przeprowadzki biura, przeprowadzki
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń