One Beauty Clinic

Zabiegi odmładzające i odchudzające

Salony i gabinety kosmetyczne
al. Wincentego Witosa 31/2 lokal 216, 00-710 Warszawa Mokotów, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
One Beauty Clinic
al. Wincentego Witosa 31/2 lokal 216, 00-710 Warszawa Mokotów, mazowieckie
NIP
5342589180
Telefon
One Beauty Clinic

Informacje

Opis działalności firmy One Beauty Clinic w Warszawa
One Beauty Clinic znajduje się w Warszawie. Mamy 20-letnie w zabiegach kosmetologii estetycznej. Oferujemy usługi dla kobiet i mężczyzn.
Produkty i usługi
W One Beauty Clinic wykonujemy zabiegi usuwające niedoskonałości ciała, powstrzymujące starzenie się skóry i pielęgnujące. Zajmujemy się nawilżaniem, ujędrnianiem i odbudową. Oferujemy przede wszystkim zabiegi na twarz, którą poddajemy oczyszczaniu, wolumetrii i liftingom. Oferujemy również:
-podnoszenie kącików ust,
-wypełnianie doliny łez,
-korygowanie podbródków, kątów szczęki dolnej, kości policzkowych,
-powiększanie ust,
-wygładzenie zmarszczek,
-mezoterapie biorewitalizujące,
-nici liftingujące.

W One Beauty Clinic wykonujemy też zabiegi odchudzające. Przeprowadzamy liposukcję oraz usuwamy rozstępy i cellulit. Pozbywamy się też blizn i przebarwień ze skóry. Dodatkowo wdrażamy terapię przeciwko nadmiernej potliwości. Do tego celu stosujemy toksynę botulinową. Więcej informacji dotyczących zabiegów kosmetycznych udzielamy pod podanym numerem telefonu. Wizyty w One Beauty Clinic można też umawiać na stronie internetowej. Witryna zawiera także sklep z kosmetykami, w tym kremami pod oczy i innymi produktami służącymi do codziennej pielęgnacji.
Zasięg działania
Firma One Beauty Clinic z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
R
Romana
nie dotrzymują się protokołu procedury. nie pokazują preparat, który wykorzystują. maister podczas procedury często odchodzi do drugiego pokoju, paragonow nie dają.
N
Natalia
Bardzo profesjonalnie ??