Hydrogeostudio Paczuski Sulkowski Sp.j.

Świadczymy obsługę w zakresie geotechniki i geologii inżynierskiej

Geolodzy i geofizycy
ul. Antoniewska 50, 02-977 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hydrogeostudio Paczuski Sulkowski Sp.j.

Informacje

Opis działalności
W Firmie Hydrogeostudio zajmujemy się nadzorem geotechnicznym oraz wykonywaniem prac i robót geologicznych już od 2011 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W HydroGeo Studio jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem specjalizującym się w hydrogeologii. Działamy prężnie na rynku już od niemal dekady. Posiadamy zespół wysoce wyspecjalizowanych geologów i geofizyków, których fachowa wiedza, umiejętności i bogate doświadczenie zdobywane latami czyni z nas zespół, któremu można w pełni zaufać na każdym z poszczególnych etapów realizacji usługi.

Zlecenia zawsze rozpatrujemy indywidualnie i z należytą starannością. Zajmujemy się takimi dziedzinami jak budownictwo, geologia, a także geotechnika. Podejmujemy się opracowań branżowych, wykonania kompleksowych projektów oraz szczegółowych dokumentacji z całego zakresu geotechniki i geologii inżynierskiej.

Wykonujemy między innymi:

- projekty prac geologicznych dla rozpoznania warunków geologiczno-inżynierskich,
- dokumentacje geologiczno-inżynierskie,
- dokumentacje geologiczne otworów wiertniczych,
- dokumentacje geotechniczne dla ustalania geotechnicznych warunków posadowienia obiektów budowlanych, w tym inwestycji liniowych,
- programy badań geotechnicznych,
- modelowanie geotechniczne,
- wiercenie otworów badawczych,
- sondowania dynamiczne,
- badania fizyczno - mechanicznych właściwości gruntów.

Przeprowadzamy również analizy, ekspertyzy i opinie dotyczące na przykład oceny sprawności i warunków eksploatacji studni i ujęć wód podziemnych, charakterystyki warunków hydrogeologicznych dla potrzeb lokalizacji studni i ujęć wód podziemnych, oraz określenia związku hydraulicznego wód podziemnych i powierzchniowych.

Z zakresu nadzorów hydrogeologicznych, prac i robót geologicznych oraz innych czynności niezbędnych dla sporządzenia ww. opracowań wykonujemy wiercenie otworów hydrogeologicznych, instalację punktów wodowskazowych wód powierzchniowych, pomiary stanów wód podziemnych i powierzchniowych, a także terenowe i laboratoryjne oznaczenia współczynnika filtracji gruntów.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
garwoliński, grodziski, grójecki, legionowski, miński, otwocki, pruszkowski, wołomiński, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe