Parkiety Pętlak

Układamy Twoje zadowolenie

Panele i podłogi
ul. Bartycka 26paw.95, 00-716 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 133 359
508346669
226292535
Adres korespondencyjny
ul. Bartycka 26paw.95, 00-716 Warszawa Mokotów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy Parkiety Pętlak mieści się w Warszawie. Właścicielem jest Mariusz Pętlak. Oferujemy szeroki wybór produktów, akcesoriów i materiałów parkieciarskich. Sprzedajemy zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i za pośrednictwem strony internetowej.
Produkty i usługi
Firma Parkiety Pętlak jest firmą rodzinną, prowadzącą działalność w zakresie doradztwa, sprzedaży i montażu podłóg drewnianych oraz wszelkiego rodzaju chemii do drewna tj. kleje, lakiery, oleje itp.

Od 1992 roku działamy na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Misją naszej firmy jest bycie partnerem dla naszych klientów, dostarczając im rozwiązania najwyższej jakości oraz bycie pomocnym w każdym aspekcie naszej działalności. Od początku powstania firmy naszą wspólną dewizą jest prowadzenie jej w taki sposób, aby maksymalnie usatysfakcjonować klienta i zaspokoić jego oczekiwania.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogata ofertą handlową oraz do odwiedzenia naszego salonu w Centrum Budownictwa przy ulicy Bartyckiej 26 w Warszawie. Miła i kompetentna obsługa z przyjemnością pomoże i doradzi jaka podłoga najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Oferujemy produkty w kategoriach takich jak:
- Środki pielęgnacyjne
- Nawilżacze/oczyszczacze VENTA
- Wypełniacze do szczelin
- Lakiery podkładowe
- Lakiery nawierzchniowe
- Oleje i olejo-woski
- Produkty specjalne (mopy, wałki, łasiczki)
- Kleje do podłóg drewnianych
- Drewno Krajowe
- Drewno Egzotyczne
- Deski Gotowe

Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachowe doradztwo, korzystne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny.
Marki i specjalizacje
Oferujemy najwyższej jakości chemię do podłóg renomowanych firm, takich jak: Loba, Bona, Berger-Seidle, Maximus, Woca, Timberex, Eukula, Osmo, Overmat (FloorService), Slc Kerakoll, Soudal, Venta czy też nowej, dynamicznie rozwijającej się, szwedzkiej firmy Arboritec.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń