Wydawnictwo Kartograficzne Polkart Michał Siwicki

Profesjonalne mapy i plany

Wydawnictwa
ul. Batuty 1/406, 02-743 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wydawnictwo Kartograficzne Polkart Michał Siwicki

Informacje

O nas
Wydawnictwo Kartograficzne Polkart powstało w 1989 r., jest firmą prywatną. Od początku specjalizuje się w opracowywaniu, wydawaniu i sprzedaży map, planów i atlasów. Wydawnictwo angażuje się w realizację równocześnie opracowań o różnym charakterze. Są to mapy do czasopism i podręczników, mapy turystyczne, mapy podręczne, mapy Polski w najróżniejszych wersjach, mapy państw, Europy i Świata, mapy powiatów, gmin i szereg innych. W pracy są wykorzystywane nowoczesne narzędzia GIS, najnowocześniejsze na świecie oprogramowanie kartograficzne, bazy danych przestrzennych, modele terenu, w tym pochodzące ze skanowania LIDAR i ortofotomapy.
Opis działalności
Wydawnictwo Kartograficzne Polkart zostało założone w 1989 roku. Zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju map. Siedziba działalności mieści się w Warszawie. Właścicielem jest Michał Siwicki.
Produkty i usługi
Głównym podmiotem działalności jest kompleksowa obsługa kartograficzna w zakresie tworzenia map administracyjnych i fizycznych. Przedsiębiorstwo Polkart specjalizuje się w wizualizacji danych przestrzennych i zbieraniu danych terenowych. Do podstawowych czynności wykonywanych przez pracowników należą przede wszystkim prezentacje przestrzenno-statystyczne. W ofercie znajdują się między innymi:

- mapy cyfrowe,
- atlasy szkolne,
- mapy ścienne,
- mapy do podręczników,
- mapy do ulotek,
- mapy do reklam.

Istnieje możliwość zakupienia map turystycznych, map gmin, miast, powiatów i wybrzeża oraz mapy samochodowej. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie zaufania wśród wielu osób. Polkart gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług i materiały najlepszej jakości. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i szkół oraz uczelni wyższych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Certyfikaty
Mapy Polkartu, wydawane niejednokrotnie z Sygnaturą, były wielokrotnie nagradzane na konferencjach i targach branżowych. Były także recenzowane w czasopisamch fachowych, branżowych i gazetach

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń