Miramar Andrzej Kulawik

Solidne usługi spawalnicze

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Bokserska 1b, 02-682 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 647 09 35
Adres korespondencyjny
ul. Bokserska 1b, 02-682 Warszawa Mokotów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Miramar zlokalizowana jest w Warszawie, a jej właścicielem jest Andrzej Kulawik. Działamy na rynku od roku 1982, przez co posiadamy ogromne doświadczenie i gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są szeroko pojęte usługi spawalnicze. Prowadzimy działalność niemal 40 lat, przez co nagromadziliśmy sporo niezbędnego do dalszego funkcjonowania doświadczenia. Badaliśmy przez ten czas branżowy rynek i nieustannie poszerzamy naszą ofertę, by sprostać wymaganiom każdego Klienta.

Nasza oferta spawalnicza to przede wszystkim:
- spawanie stali
- spawanie żeliwa
- spawanie stali nierdzewnych i kwasoodpornych
- spawanie aluminium i stopów
- spawanie mosiądzu i brązu
- spawanie miedzi i tytanu

Ponadto świadczymy także usługi ślusarsko-konstrukcyjne, w skład których wchodzi architektura wnętrz, wykonywanie stałych i ruchomych elementów wyposażenia wnętrz, gięcie rur, cięcie blach, tworzenie elementów konstrukcji budowlanej czy też budowa schodów.
Nasza kadra pracownicza posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje konieczne do uprawiania zawodu.

Poza tym spawamy także w osłonie argonu, dwutlenku węgla czy elektrodą i gazowo. Posiadamy wszelkie niezbędne, specjalistyczne i nowoczesne urządzenia, które znacznie ułatwiają nam pracę. Co więcej, przez wiele już lat współpracujemy z firmami wystawienniczymi i scenografami. Zajmujemy się także wykonawstwem i naprawą przychodni lekarskich czy szpitali z metali kwasoodpornych, nierdzewnych i aluminium.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą i radą. Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia placówki firmy Miramar w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń