Auto Serwis Bokserska Bernadeta Kurek

Warsztat samochodowy na najwyższym poziomie

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Bokserska 1c, 02-682 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto Serwis Bokserska Bernadeta Kurek
ul. Bokserska 1c, 02-682 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Telefon
Auto Serwis Bokserska Bernadeta Kurek

Informacje

Opis działalności firmy Auto Serwis Bokserska Bernadeta Kurek w Warszawa
Warsztat samochodowy prowadzony przez Bernadetę Kurek, działa w branży od ponad 15 lat. Siedziba działalności znajduje się w Warszawie. Firma zajmuje się naprawą pojazdów.
Produkty i usługi
Bokserska Auto Serwis to warsztat samochodowy, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Swoim Klientom oferuje przede wszystkim nowoczesny serwis pojazdów takich marek jak Volkswagen, Skoda, Audi, BMW, Mini, Mercedes oraz Seat. Zakład spełnia wszelkie europejskie standardy zarówno pod względem wyposażenia, jak i wyszkolenia mechaników. Zakres usług obejmuje przede wszystkim naprawy główne i bieżące, remonty silników oraz diagnostykę komputerową, która pozwala na ocenę pojazdu, bez konieczności demontażu jego poszczególnych części. Ponadto w ofercie znajdują się również:

- wulkanizacja,
- oświetlenie,
- napełnianie, odgrzybianie i serwis klimatyzacji,
- geometria kół,
- elektronika,
- naprawa skrzyń manualnych i automatycznych,
- dynamiczna wymiana oleju.

Warsztat bez problemu zajmie się również kompleksową naprawą powypadkową samochodów, a na czas serwisu udostępni auto zastępcze. Uzupełnieniem oferty są usługi lakiernicze. Zakład posiada własną mieszalnię lakierów, w której pracuje na nowoczesnych urządzeniach. Wieloletnie doświadczenie w branży i bogata wiedza pracowników pozwoliły na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku. Wszystkie zadania wykonywane są rzetelnie, terminowo i w bardzo dobrej cenie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Auto Serwis Bokserska Bernadeta Kurek z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń