BPO Taksa Sp. z.o.o.

Biura rachunkowe
ul. Bukowińska 26B lok. U2, 02-703 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma BPO Taksa Sp. z.o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Biura rachunkowe.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 883 994 414 lub mailowy: d.bulyszko@bpotaksa.pl
Firma świadczy działalność pod adresem 02-703 Warszawa ul. Bukowińska 26B lok. U2,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby BPO Taksa Sp. z.o.o.: [kopiuj]
Uważamy, że BPO Taksa Sp. z.o.o. poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
N
nieznany
Zajmują się prowadzeniem księgowości i jestem zadowolony, że powierzyłem im to zadanie i jest wszystko ok. Podczas kontroli nie wykryto żadnych nieprawidłowości więc jest dobrze.
N
nieznany
Ceny usług tego biura są tak atrakcyjne, że nie w sposób z nich skorzystać. Polecam to biuro.
N
nieznany
Miałem zaległości księgowe i poprosiłem to biuro o wyprowadzenie mojej działalności z tego stanu. Wszystko się udało i ta usługa była bardzo przydatna. Teraz wszystko jest już na bieżąco.
N
nieznany
Rzetelna i solidna firma. Korzystanie z ich usług to dla mnie czysta przyjemność. Spełniają moje oczekiwania bez zadnego problemu. Miła obsługa. Polecam !
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.