Sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur,Clean And Smile Marzena Cichowicz

Usługi sprzątające dla firm, instytucji i osób prywatnych

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Bytnara "Rudego" 13A/75, 02-645 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 7:00 - 19:00
Wtorek 7:00 - 19:00
Środa 7:00 - 19:00
Czwartek 7:00 - 19:00
Piątek 7:00 - 19:00
Sobota 8:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur,Clean And Smile Marzena Cichowicz
ul. Bytnara "Rudego" 13A/75, 02-645 Warszawa Mokotów, mazowieckie
NIP
8212634593
Telefon
Sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur,Clean And Smile Marzena Cichowicz

Informacje

Opis działalności firmy Sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur,Clean And Smile Marzena Cichowicz w Warszawa
Nazywam się Marzena Cichowicz. Prowadzę w Warszawie firmę Clean And Smile, która oferuje usługi sprzątające. Wspólnie z ekipą sprzątamy w lokalach prywatnych, biurowych i komercyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Oferujemy swoje usługi osobom prywatnym, firmom i instytucjom, właścicielom mieszkań, domów i apartamentów, administratorom lokali biurowych, sklepu, lokali użytkowych. Realizujemy jednorazowe zlecenia oraz podejmujemy się stałej współpracy według indywidualnie ustalonego z klientem harmonogramu.

W ramach prac przeprowadzamy:
• odkurzanie i wycieranie kurzu,
• mycie podłóg,
• mycie okien i przeszkleń,
• czyszczenie wykładzin obiektowych i dywanów,
• sprzątanie toalet,
• sprzątanie zapleczy socjalnych,
• sprzątanie klatek schodowych, wind i korytarzy,
• wynoszenie śmieci.

Nasza oferta obejmuje też sprzątanie lokalu przed i po imprezach okolicznościowych oraz sprzątanie przed świętami i na szczególną okazję.

Ponadto przeprowadzamy kapitalne sprzątanie wnętrz mieszkalnych i niemieszkalnych przed wynajmem i przekazaniem ich najemcom. Przygotowujemy też lokal do zdania go właścicielowi po okresie wynajmu.

Podczas pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi i ekologicznych środków czystości.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Firma Sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur,Clean And Smile Marzena Cichowicz z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, legionowski, miński, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Aktualności

usługi sprzątające

13.09.2023

Kiedy wynajmujesz swoje mieszkanie, ważne jest, aby zapewnić, że jest ono w nienagannym stanie. W końcu chcesz przyciągnąć tylko najlepszych lokatorów! Na szczęście nasza firma Clean And Smile Marzena Cichowicz służy pomocą. Oferujemy kompleksowe sprzątanie nieruchomości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie ona gotowa do zajęcia. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

usługi sprzątające

23.07.2023

Szukasz godnej zaufania firmy sprzątającej, która zagwarantuje Ci czyste mieszkanie po przeprowadzce? Firma Clean and Smile Marzeny Cichowicz zajmie się tym za Ciebie. Dokładnie wyczyścimy lokal, usuniemy plamy, usuniemy nieprzyjemne zapachy i wiele więcej. Zapewniamy profesjonalne usługi sprzątające w przystępnych cenach. Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

usługi sprzątające

29.05.2023

Wśród usług oferowanych przez Marzenę Cichowicz z Clean And Smile są usługi sprzątania w domach i mieszkaniach przed i po imprezach okolicznościowych. Pracownicy firmy, którzy mają bogate doświadczenie, zadbają o Twoje dywany, tapicerkę, okna, podłogi i wszystkie inne powierzchnie w Twoim domu. Usuną również powstałe podczas przyjęcia śmieci. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia indywidualnych warunków.

usługi sprzątające

30.03.2023

Clean And Smile Marzeny Cichowicz to firma, która oferuje kompleksowe sprzątanie biur, kancelarii i gabinetów. Profesjonaliści zadbają o czystość i porządek w Twoim miejscu pracy, dzięki czemu zyskasz nie tylko estetyczne i higieniczne warunki, ale także poprawisz komfort pracy i samopoczucie. Firma wykorzystuje najlepsze narzędzia i środki czystości, dbając o każdy detal i indywidualne potrzeby klienta.Skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe