Consteel Sp. z o.o.

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych

Inwestycje budowlane
ul. Cybernetyki 4 a lok. u4, Warszawa Mokotów, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(22) 115 20 35
Może cię zainteresować
Consteel Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Jako firma Consteel na rynku działamy od ponad 10 lat, a dokładnie od 2007 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Na rynku działamy przede wszystkim jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych i podwykonawca robót żelbetowych. Ponadto przeprowadzamy kompleksowe roboty wykończeniowe powierzchni biurowych, modernizacje i remonty. Dodatkowo oferujemy wykańczanie wnętrz.

Mamy bardzo dobrą organizację pracy i aktywnie współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów budowlanych, dzięki czemu terminowo możemy zrealizować każde zlecenie, zachowując przy tym też najwyższą jakość świadczonych usług.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i posiadamy bogate zaplecze sprzętowe, dlatego jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet skomplikowanego zlecenia.

Dla klientów projektujemy konstrukcje budowlane albo weryfikujemy projekty konstrukcyjne pod kątem obniżenia kosztów realizacji.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Consteel.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
Wenzyk77
Godny polecenia generalny wykonawca inwestycji budowlanych. Wszystko wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Co do cen też nie mam żadnych zastrzeżeń.