Fresh Elżbieta Siporska

Usługi porządkowe w mieszkaniach, biurach i nie tylko

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa Mokotów, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Fresh Elżbieta Siporska

Informacje

Opis działalności
Fresh to firma z Warszawy, która specjalizuje się w usługach sprzątających. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie. Zajmujemy się m.in. sprzątaniem mieszkań i biur, myciem okien, witryn, szyb, praniem dywanów, wykładzin, czy żaluzji, a także dezynfekcją antybakteryjną i antywirusową. Właścicielką firmy jest Elżbieta Siporska.
Produkty i usługi
Jesteśmy doświadczoną firmą sprzątającą. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy uznanie licznych klientów oraz wykonaliśmy z powodzeniem liczne, także trudniejsze zlecenia. Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, biur i innych powierzchni użytkowych. Dbamy o staranne wykonanie. Nasza aktualna oferta to:

- mycie okien,
- mycie witryn,
- mycie szyb,
- pranie dywanów,
- pranie wykładzin,
- pranie żaluzji i verticali,
- czyszczenie rolet i moskitier,
- pranie tapicerki,
- sprzątanie wnętrz,
- inne prace sprzątające.

Stosujemy specjalistyczny sprzęt, a także wysokiej klasy detergenty, które są skuteczne, ale równocześnie bezpieczne zarówno dla użytkownika, jak i czyszczonych materiałów, czy przedmiotów.

Dodatkowo zajmujemy się dezynfekcją antybakteryjną i antywirusową. Stosujemy środki skutecznie usuwające niebezpieczne zarazki.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Janoman451
Sprzątanie mieszkania wykonane na medal. A sporo mieli do roboty, ale uwinęli się w try miga i jeszcze dokładność, na którą nie można narzekać. Profesjonaliści.
L
Laura
Skorzystałam z oferty dezynfekcji biura. Wszystko zostało odkażone i wyczyszczone. Firma wie, jak się zabrać za takie prace.