Małgorzata Majcher Sunfx Polska

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Czerniakowska 54 lok. 71, 00-717 Warszawa Mokotów, mazowieckie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Strona www
Telefon
(22) 858 35 12

Informacje

Firma Małgorzata Majcher Sunfx Polska z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Urządzenia i maszyny przemysłowe.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Małgorzata Majcher Sunfx Polska poprzez telefon: (22) 858 35 12 .
Z przedstawicielem firmy Małgorzata Majcher Sunfx Polska możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 00-717 Warszawa ul. Czerniakowska 54 lok. 71,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Uważamy, że Małgorzata Majcher Sunfx Polska poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
M
K
Michał Kowalik
W salonie korzystliśmy już z różnych produktów do opalania natryskowego, jednak SunFX zdecydowanie sprawdzają się najlepiej. Wysoka jakość i naturalny skład zdają egzamin wzorowo.
N
J
Nina Janecka
Do opalania natryskowego w salonie wykorzystujemy wyłącznie preparaty od SunFX i jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno jakość produktów jak i współpraca z marką bez zarzutów.
M
Maja
Polecam SunFX za świetne kosmetyki i najlepszy sprzet. Doskonałe rozwiązanie dla salonów kosmetycznych i wymagających klientów.
D
J
Daria Janecka
Jakość produktów do opalania pierwszorzędna, klientki niesamowicie zadowolone, a dodatkowo dostaliśmy super ofertę biznesową. Nic tylko polecać
S
J
Sonia Janas
Od kiedy wprowadziłam do salonu opalanie natryskowe, korzystam wyłącznie z preparatów sunfx, jest to naprawdę świetna opcja, polecam
G
Gajax
Uwielbiam opaleniznę, dlatego szukałam zdrowej opcji na piękną skórę muśniętą słońcem. SunFX to mój ideał! Polecam
H
Hanna
Firma profesjonalna, produkty wysokiej jakości, atrakcyjne ceny . Bardzo zadowolone Klientki
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.