D & D. Zarządzanie, administrowanie nieruchomościami. Chróścikowska Sp.J.

Dbamy o finanse, stan techniczny i czystość nieruchomości.

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Czerniakowska 71/201, 00-715 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
D & D. Zarządzanie, administrowanie nieruchomościami. Chróścikowska Sp.J.

Informacje

Opis działalności
D & D. Zarządzanie, administrowanie nieruchomościami, Chróścikowska spółka jawna to firma z siedzibą w Warszawie. Specjalizuje się w administrowaniu wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi. Rozpoczęła działalność w 2002 roku.
Produkty i usługi
Firma D&D kompleksowo podchodzi do takich zagadnień jak zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Wspólnotom Mieszkaniowym i Spółdzielniom Mieszkaniowym pomaga doświadczony zespół inspektorów ds. administrowania nieruchomościami, inspektorów ds. sanitarnych, inspektorów ds. elektrycznych i inspektorów ds. budowlanych.Firma współpracuje też z kancelarią prawną, a każda nieruchomość jest doglądana przez specjalnie delegowanego pracownika. Oczywiście dla spółki pracują też księgowe.

D&D zajmuje się m. in. prowadzeniem dokumentacji nieruchomości, książki obiektu i wymaganych prawem przeglądów technicznych. Ponadto pracownicy spółki przygotowują plany roczne i wieloletnie, nadzorują prace konserwatorskie i planują remonty oraz ustalają ich koszty. Inne usługi świadczone przez firmę to:
- sporządzanie sprawozdań finansowych,
- przygotowywanie, zwoływanie i obsługa zebrań Wspólnoty,
- zawieranie umów na dostawę mediów,
- przygotowywanie pism dla zarządu Wspólnoty,
- reprezentowanie klientów przed administracją rządową i samorządową.

D&D dba też o czystość budynków i ich otoczenia dlatego zleca sprzątanie ogólnodostępnych miejsc, takich jak korytarze piwniczne i klatki schodowe oraz mycie okien. Ponadto myte są drzwi wejściowe, zamiatane chodniki i sprzątane pomieszczenia na śmietniki. Dodatkowo zimą chodniki są odśnieżane i posypywane piaskiem.

Więcej informacji dotyczących firmy i realizowanych przez nią usług znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowej oferty najlepiej kontaktować się mailowo albo telefonicznie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń