Azbest usuwanie azbestu Atomatik

Usuwanie azbestu - nowe dachy

Usuwanie i neutralizacja azbestu
ul. Dolna 4/69, 00-774 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
664 081 951
Może cię zainteresować
Azbest usuwanie azbestu Atomatik

Informacje

Opis działalności
W firmie Atomatik oferujemy naszym Klientom profesjonalne usuwanie azbestu oraz eternitu z dachów budynków. Nasza siedziba jest zlokalizowana w Warszawie, a na rynku działamy od ponad 10 lat. Właścicielem firmy jest Tomasz Jurkowski.
Produkty i usługi
Nie należy usuwać eternitu we własnym zakresie, bowiem azbest zawarty w nim jest silnie rakotwórczy, a bezpośredni kontakt z nim może powodować wiele chorób układu oddechowego i pokarmowego. Ten związek chemiczny jest ogromnym zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia, a także dla zdrowia i życia najbliższych nam osób. Jesteśmy firmą, która posiada wszelkie potrzebne zezwolenia na świadczenie usług w zakresie usuwania eternitu z dachów. Oferujemy:

- demontaż, rozbiórkę, usuwanie lub naprawę,
- monitoring,
- ocenę stanu technicznego wyrobów zawierających azbest,
- transport odpadów niebezpiecznych,
- utylizację odpadów azbestowych,
- wystawianie świadectw.

Gwarantujemy szybkie i profesjonalne wykonawstwo, które potwierdzone jest wydaniem świadectwa o prawidłowym przeprowadzaniu prac rozbiórkowych. Oczyszczamy teren oraz przekazujemy niebezpieczne odpady na składowisko do utylizacji.

Bardzo zależy nam na bezpieczeństwie naszych Klientów oraz ich najbliższych osób, dlatego każde zlecenie wykonujemy w jak najszybszym czasie. Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa, a nasi pracownicy są dokładnie szkoleni oraz przestrzegani przed wszelkimi możliwymi następstwami oraz uczeni ze sposobów zapobiegania szkodom. Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa podczas pracy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

papa,