Brüel & Kjaer Polska Sp. z o.o.

Aparatura pomiarowa służącą do prowadzenia pomiarów i analiz dźwięku i drgań.

Urządzenia pomiarowe
ul. Goraszewska 12, 02-910 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 858 93 92
Adres korespondencyjny
ul. Goraszewska 12, 02-910 Warszawa Mokotów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Brüel & Kjaer Polska to firma z siedzibą w Warszawie. Jest spółką córką przedsiębiorstwa obecnego na rynku od ponad 50 lat. W Polsce działa od 1990 roku. Specjalizuje się w sprzedaży aparatury pomiarowej służącej do prowadzenia pomiarów i analiz w dziedzinie dźwięku i drgań.
Produkty i usługi
iDo prowadzenia pomiarów i analizowania informacji dotyczących dźwięków i drgań potrzebne są specjalistyczne rozwiązania. Liderem w ich dostarczaniu od kilkudziesięciu lat jest Brüel& Kjaer Polska. Przedsiębiorstwo wyróżnia się na tle konkurencji ogromnym wyborem produktów i akcesoriów do nich, fachowym doradztwem i atrakcyjnymi cenami. Na ofertę przygotowaną dla klientów składają się konstrukcje Brüel & Kjaer oraz Lumasense. Można do nich zaliczyć System Pulse, czyli analizator wielokanałowy wraz z oprogramowaniem do analizy danych. Ponadto w ofercie znajdują się przetworniki pomiarowe, takie jak:
-hydrofony
-mikrofony douszne
-sondy natężenia dźwięku
-kalibratory akustyczne
-źródła dźwięku

Dostępne są również w ofercie Brüel & Kjaer Polska mierniki poziomu dźwięku, wzorcowe źródła dźwięku i dozymetry hałasu mierzące uciążliwe dźwięki na które narażeni są pracownicy. Dp poszukiwanych przez klientów rozwiązań należą też:
-analizatory drgań
-wzbudniki drgań
-oprogramowanie do zarządzania hałasem w środowisku
-kalibratory drgań
-kalibratory akustyczne
-urządzenia do analizy modalnej
-urządzenia do analizy widma w diagnostyce urządzeń
-młotki modalne

Nie jest to jednak wszytko co można kupić od Brüel & Kjaer Polska. Na klientów czekają też urządzenia do wibrodiagnostyki urządzeń i oprogramowanie DIRAC typ 7841 do pomiarów parametrów akustyki pomieszczeń. Dodatkowo możliwy jest zakup sprzętu demonstracyjnego i detektorów (mierników) stężenia gazów.

Wszystkie sprzedawane przez Brüel & Kjaer Polska urządzenia to wysoce specjalistyczne rozwiązania, dlatego po więcej informacji związanych z ich używaniem najlepiej wejść na stronę internetową. Pytania można wysyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej albo zadzwonić pod podany numer telefonu.


Marki i specjalizacje
Nasza firma, Brüel & Kaer Polska Sp. z o.o.
reprezentuje na terenie Polski:
- Brüel & Kjaer Sound & Vibration Measurement A/S
- LUMASENSE TECHNOLOGIES - INNOVA Gas Monitoring.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

lds,
ids,
mti,