"DKNET" Damian Kłosiewicz

Usługi elektryczne, sieci komputerowe, systemy alarmowe

ul. Jana Sebastiana Bacha 31, 02-743 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
690 530 630
Adres korespondencyjny
ul. Jana Sebastiana Bacha 31, 02-743 Warszawa Mokotów, mazowieckie

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą działająca od 2006 roku. Działamy w zakresie elektroinstalatorstwa i wszelkich jego pochodnych. Wykonujemy instalacje zarówno w obiektach biurowych, przemysłowych jak i domach mieszkalnych. Oferujemy kompleksowe usługi, a po ich wykonaniu przeprowadzamy niezbędne pomiary i testy oraz przygotowujemy profesjonalną dokumentację powykonawczą.

Nasi pracownicy mają doświadczenie i wszelkie niezbędne uprawnienia i szkolenia. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie posiadającym aktualne atesty i certyfikaty wzorcowania np. mierniki elektryczne firny Sonel, analizatory sieci Lumel czy mierniki do certyfikacji sieci komputerowych Ideal industries.
Opis działalności
Jesteśmy firma działającą na terenie Warszawy i okolic. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie: elektroinstalatorstwa: instalacji elektrycznych, zakładania sieci komputerowych, monitoringu, alarmów, systemów kontroli dostępu, systemów ppoż itd. Współpracujemy między innymi z firmami zajmującymi się wykończeniem biur, dla których wykonujemy od zera komplet instalacji teletechnicznych, ale też naprawiamy, serwisujemy i zmieniamy rozwiązania już istniejące. Przeprowadzamy również okresowe przeglądy i pomiary.
Produkty i usługi
Główne obszary działalności firmy DKNET to usługi elektryczne, sieci komputerowe, systemy alarmowe, energetyka oraz stacje transformatorowe.

Nasza firma z powodzeniem wykonuje instalacje elektryczne, zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i wielorodzinnym. DKNET zajmuje się zakładaniem instalacji w nowo powstałych budynkach oraz jej wymianą w budynkach przeznaczonych do remontu. Firma wykonuje instalacje tradycyjne oraz instalacje inteligentne. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom z zakresu usług eklektycznych, firma oferuje też automatykę budynkową.

DKNET posiada duże doświadczenie w projektowaniui wykonywaniu instalacji sieci komputerowych. Usługi te wykonywane są w oparciu o produkty i rozwiązania najwyższej jakości. Pracownicy firmy realizują zlecenia z dużą dokładnością i precyzją. Wszystkie usługi objęte są odpowiednimi gwarancjami.

Do osprzętu stosowanego przez firmę DKNET zaliczyć można m.in. tablice licznikowe wyposażone w gniazda bezpiecznikowe, dzięki którym istnieje możliwość zabezpieczania stosowanych obwodów. Ważną pozycją są także stacje transformatorowe, których zadaniem jest rozdzielanie energii elektrycznej dla zróżnicowanych poziomów napięć i które są zaopatrzone w transformatory czy przekształtniki prądu przemiennego na stały i odwrotnie.

Stosowane przez naszą firmę rozwiązania umożliwiają znaczne ograniczenie zużycia energii oraz zniwelowanie ryzyka wystąpienia nieplanowanych przestojów w działaniu. Na bieżąco śledzimy nowinki w branży i wdrażamy je do oferty. Dzięki temu oferujemy Klientom optymalne technologie, dopasowane do konkretnych potrzeb.

Usługi świadczone przez firmę są wykonywane terminowo i odpowiadają indywidualnym wymaganiom klientów. Wszelkich dodatkowych informacji można zaczerpnąć, kontaktując się z przedstawicielami DKNET. Czekamy na Państwa telefony!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Warszawa, Otwock, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe