Minosa Architekci

Biura architektoniczne
ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa Mokotów, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 247 29 68
15-540 Białystok ul. Żurawia 71
858742326
Adres korespondencyjny
ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa Mokotów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Nasza pracownia architektoniczna wykonuje następujące projekty - Budynki wielorodzinne - Budynki jednorodzinne - Budynki handlowe - Budynki usługowe - Budynki przemysłowe - Hale przemysłowe -Projekty wnętrz Nasza firma MINOSA ARCHITEKCI specjalizuje się w szeroko rozumianym projektowaniu architektonicznym i budowlanym. Posiadamy zespół profesjonalnych i doświadczonych projektantów branżowych oraz rzeczoznawców budowlanych.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko rozumianym projektowaniu architektonicznym i budowlanym. Nasza kreatywnośc oraz wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wielobranżowych dokumentacji inwestycji różnych typów pozwalają z sukcesem służyć inwestorom pomocą na każdym etapie inwestycji. Począwszy od wstępnego rozpoznania uwarunkowań lokalizacyjnych zamierzenia - poprzez analizy chłonności, projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze aż po nadzór autorski nad budową - towarzyszymy klientowi w realizacji jego celów, cały czas dokładając najwyższej staranności w wykonywaniu zleconego dzieła i dbając o godzenie interesu ekonomicznego z założeniami formalnymi, funkcjonalności z możliwościami technicznymi.

Dysponujemy zespołem profesjonalnych i doświadczonych projektantów branżowych oraz rzeczoznawców budowlanych. Nieprzerwanie współpracujemy z zaufanymi geodetami, geologami, akustykami i audytorami. Jesteśmy w stanie inżyniersko sprostać trudnym i nietypowym zleceniom projektowym.

Jednocześnie mamy ogromną wiedzę w przeprowadzaniu postępowań administarcyjnych w zakresie architektoniczno-budowlanym. Uzyskujemy odstępstwa od warunków technicznych, proponujemy i uzgadniamy specjalne sposoby zabezpieczenia przeciw-pożarowego, przeprojektowujemy kolidującą infrastrukturę techniczną. Na podstawie udzielonego pełnomocnictwa możemy reprezentować inwestora na każdym etapie procedur przed organami samorządowymi i państwowymi, włącznie z postępowaniami odwoławczymi.Nasza pracownia architektoniczna wykonuje następujące projekty :- Budynki wielorodzinne
- Budynki jednorodzinne
- Budynki handlowe
- Budynki usługowe
- Budynki przemysłowe
- Hale przemysłowe
- Projekty wnętrz
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Mińsk Maz., Białystok, Pruszków, Warszawa, Otwock, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń