K.M.A. Promotion. Art. biurowe

Szeroki wybór artykułów biurowych

Artykuły biurowe
ul. Konstruktorska 6/116, 02-673 Warszawa Mokotów, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(22) 853 49 36
Może cię zainteresować
K.M.A. Promotion. Art. biurowe

Informacje

Opis działalności
Firma K.M.A. Promotion zajmuje się zaopatrywaniem firm oraz biur w artykuły biurowe, które mają znacznie ułatwić pracę. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą, która od wielu lat zaopatruje wszelkiego rodzaju biura, firmy czy przedsiębiorstwa w przeróżne artykuły biurowe. Posiadamy naprawdę szeroki wybór tychże produktów. Mają one przede wszystkim ułatwić wszystkie wykonywane w biurach prace.

Sprzedajemy między innymi:
- materiały eksploatacyjne,
- akcesoria biurowe,
- artykuły szkolne,
- sprzęt do prezentacji,
- produkty papiernicze,
- maszyny biurowe,
- akcesoria komputerowe,
- koperty i produkty do wysyłek.

Poza tym oferujemy swoim Klientom etykiety i systemy identyfikacji, artykuły spożywcze i do higieny, środki ochrony indywidualnej czy inne produkty do archiwizacji dokumentów. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, a nasze produkty są wyłącznie wysokiej jakości. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy może tu znaleźć coś dla siebie.

W razie problemów z wyborem odpowiedniego produktu służymy doradztwem i pomocą, by jak najbardziej spełnić oczekiwania Klienta. Jesteśmy tu dla Państwa, więc prosimy o zwrócenie się do jakiegokolwiek pracownika, a on z pewnością chętnie udzieli konkretnych odpowiedzi i pomoże rozwiązać problem.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.
Marki i specjalizacje
Pracujemy po to, aby Państwa praca była łatwiejsza i przyjemniejsza. Specjalizujemy się w dostarczaniu artykułów biurowych, spożywczych, środków czystości oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych i wielu innych, których mogą Państwo potrzebować w swoim biurze.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Krzysztof
Dawno nie korzystałem z tak dobrych artykułów biurowych. To naprawdę dobre produkty, które znacząco usprawniają wszystkie prace w biurze.
E
Ela
Zaopatruję się w artykuły biurowe tylko u nich i to już od dłuższego czasu. Posiadają ich naprawdę szeroki wybór i zdecydowanie są to produkty wysokiej jakości.