Peranek sp. z o.o. sp.k

Ogrzewanie elektryczne
ul. Ksawerów 21, 02-656 Warszawa Mokotów, mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Peranek sp. z o.o. sp.k działa w branży Ogrzewanie elektryczne. Siedziba firmy znajduje się w województwie mazowieckim w miejscowości Warszawa.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Peranek sp. z o.o. sp.k, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@peranek.pl lub telefon: (22) 853 34 32
Adres wykonywania działalności przez Peranek sp. z o.o. sp.k to ul. Ksawerów 21, 02-656 Warszawa. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Peranek sp. z o.o. sp.k znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
D
Dziekanowski
Zadbali nie tylko o dostawę agregatów i zasilaczy UPS, ale także montaż klimatyzacji precyzyjnej.
Z
Zasialigórale
Szybko uporali się z montażem i konfiguracją zasilaczy UPS w serwerowni.
P
pedeha
Kompetentni, rzetelni i terminowi. Serwerownia działa bez żadnego zarzutu.
C
Ciekawy
Profesjonalny wykonawca serwerowni mobilnych. Wszystkie urządzenia działają tak jak należy i są odpowiednio zabezpieczone na wypadek zaników napięcia.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.