Monter Zakład Usługowy Henryk Łyszkowicz

Montaż instalacji w obiektach mieszkalnych, gospodarczych i usługowych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Neseberska 1/29, 02-758 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Monter Zakład Usługowy Henryk Łyszkowicz

Informacje

Opis działalności
Monter to firma z Warszawy, założona w 1994 roku. Jej właścicielem jest Henryk Łyszkowicz. Zajmuje się pracami instalacyjnymi.
Produkty i usługi
Firma Monter ma wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, przede wszystkim jeśli chodzi o stosowane materiały. Wybór zależy od zamawiającego.

Podstawą oferty zakładu usługowego Monter jest montaż instalacji grzewczych w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Ponadto centralne ogrzewanie instalowane jest w budynkach gospodarczych, handlowych, usługowych i magazynach. Kotłownie montowane przez przedsiębiorstwo oparte są o koły gazowe, olejowe i na paliwo stałe. Ciepło wytwarzane w kotłach rozchodzi się poprzez grzejniki, ogrzewanie ścienne i podłogowe.

Firma zajmuje się również wykonawstwem takich systemów jak:
-instalacje hydrauliczne
-instalacje gazowe
-instalacje sanitarno-grzewcze
-instalacje wodno-kanalizacyjne
-instalacje energii odnawialnej

W tym ostatnim przypadku są to panele słoneczne, pompy ciepła, wymienniki gruntowe oraz rekuperatory odzyskujące ciepło z wentylacji.

Firma podejmuje się też montażu samej wentylacji, klimatyzatorów i odkurzaczy centralnych.

Wszystkie instalacje są nie tylko montowane, ale również precyzyjnie serwisowane. Firma przyjmuje też zlecenia na modernizowanie instalacji.

Wymienione informacje o firmie Monter to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po więcej najlepiej zadzwonić albo napisać maila.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń