Ares biuro usług pogrzebowych

Biuro usług pogrzebowych z doświadczeniem

Usługi pogrzebowe
ul. Odyńca 1a/1, 02-606 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 15:00
Wtorek 08:00 - 15:00
Środa 08:00 - 15:00
Czwartek 08:00 - 15:00
Piątek 08:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Ares biuro usług pogrzebowych

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy biurem usług pogrzebowych, które działa na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Właścicielem firmy Ares jest Piotr Stepnowski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych. Dzięki temu nasza oferta jest kompleksowa i dość szeroka. Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy, ale także całego województwa mazowieckiego. Świadczymy swoje usługi z poszanowaniem uczuć zmarłego i jego przekonań religijnych.

Poza tradycyjnymi pogrzebami z obrządku rzymsko-katolickiego, zajmujemy się świadczeniem usług pogrzebowych na rzecz ludzi innych wyznań czy przekonań. Organizujemy ceremonie świeckie, o charakterze wojskowym i ceremonie innych wyznań.

Oferujemy równocześnie szeroki wybór florystyki pogrzebowej oraz trumien, które także wykonujemy na specjalne zamówienie. Mogą być to trumny sosnowe, fornirowane, metalizowane, dębowe czy we wzorach amerykańskich. Produkty te wykonujemy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Do naszych kompetencji należy również załatwianie wszelkich formalności związanych z pogrzebem, pomoc w organizacji środków finansowych na ceremonię czy całodobowa eksportacja zwłok z mieszkań czy domów Klientów. Dysponujemy własną chłodnią i nowoczesnymi karawanami. Zapewniamy odpowiednią atmosferę podczas ceremonii.

W celu uzyskania większej ilości informacji, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
J
Joanna
Dysponują nowoczesnymi samochodami pogrzebowymi i pomagają w organizacji środków finansowych na pogrzeb.
E
Ewa
Dobrze wiedzą, że pogrzeb to trudna chwila i w związku z tym dobrze świadczą swoje usługi.
G
Grażyna
Nie mam zarzutów odnośnie ich usług pogrzebowych. Posiadają szeroki zakres usług i kompleksowo dbają o klientów.
N
Nadia
Posiadają spory wybór wiązanek pogrzebowych. Cała ceremonia przebiegła bez zarzutów. Umieją dobrze załatwić wszelkie formalności i dbają o odpowiedni nastrój.